Rüya tabiri ara

Rüyada Küflü Ekmek Görmek

Nisan 16, 2019 - Okuma süresi: 3 dakika

Rüyada küflü ekmek görmek çok sık görülen rüyalardan biridir. Hayatımız boyunca rüyalar vasıtası ile bize mesajlar göndermeye çalışan bilinçaltımız, doğal yollar ile hissettiği bilgileri ve sezgileri bizlere iletmek ile görevlendirilmiştir. Dünya üzerinde ki birçok canlı rüya görme eğilimdedir. Ancak birçok insan sabah kalktığında gördüğü rüyaları hatırlayamazlar. Ve rüya görmediklerini savunurlar. Aslında onlarda her insan gibi rüya görürler ancak hafızaları güçlü olmadığından ya da bilinçaltlarına etkin bir yönelme olmadığından dolayı rüyalarını hatırlamazlar. Beynimiz sürekli çalışan ve saniyede binlerce düşünce üreten çalışkan bir organımızdır. Uyurken de bu süreç devam etmektedir. Rüyalar da bu düşünce ve sezgiler doğrultusunda bizlere gözlerimiz kapalı be bilincimiz kendine değilken tabiri yerindeyse ortalığı boş bulduğundan birçok resmi birleştirerek görsel şölenlere neden olur. Saatlerce gördüğümüzü sandığımız rüyalar aslında birkaç saniye içerisinde gerçekleşip bitmektedir. Mesajları sezgisel olarak alan beynimiz bize bunları sezgisel ya da rüyalar vasıtası ile iletebilir.

Rüya yorumları kişiden kişiye farklılık gösterse de beynimize öğrettiğimiz bazı klişe sembolleri bize mesaj iletmek için öğrenmiştir. Bunların haricinde zaman içerisinde farklı ve değişik rüyalar görmemiz bazı yorumlarımızı farklı şekilde yapmamız gerektiği anlamına gelir. Örneğin rüyada küflü ekmek görmek normal ekmek görmek ile aynı anlamı taşımaz. Burada ki mesaj kesinlikle farklıdır. Güncel yaşantımızda küflü ekmeği yemeyiz. Bunu atıl olarak kullanırız ya da atarız. O yüzden rüyada küflü ekmek görmek nimet olarak sembolize ettiğimiz ekmeğin küflü oluşu rızk ve nimetimizde bozulmayı bize haber verebilir. Haram mal ya da paraya delalet edebileceği gibi size ulaşmak isteyen bir kısmetin önünde ki engel olarak da yorumlanabilir.

Rüyada küflü ekmek yemek kutsal saydığınız şeylere zarar verilebilecek bir durumun söz konusu olduğunu, bu konuda daha dikkatli olmanız gerektiğini, daha dikkatli olmanız gerektiğini haber veriyordur. Ailenizde ve ya şahsınızda dini bir duyguda ya da inancınızda bozulmaya delalet edebilir. Bu rüyayı sık sık görüyorsanız kesinlikle diyebiliriz ki niyetinizde bir küflenme ve bozulma söz konusudur. Rüyada küflü ekmek görmek sizin kutsal saydığınız şeylere inancınızın azaldığını bu konularda biraz daha düşünerek, sizi yolunuzdan ve doğrularınızdan alıkoyan şeyleri hayatınızdan ya da fikirlerinizden temizlemeniz gerektiğinin habercisidir. Kısmen ilk kez görülen rüya size bir uyarı niteliğindedir.

Rüyayı gördüğünüz anı ve ruh halinizi hatırlayabiliyorsanız rüya yorumunuzu daha net ve kesin olarak yapabilirsiniz. Kişiden kişiye görülen şeyin anlam ve önemi değişiklik gösterdiğinden yapılan yorumda değişmektedir. Bu yüzden düzenli olarak görülen rüyaların analizlerinin yapılması, obje ve sembollerin anlamının kişisel olarak çıkartılması gerekmektedir. Her sembol ve ya obje ker insan için aynı anlamı içermemektedir. Kişisel algımız farklılık gösterdiğinden rüya yorumları da kişiden kişiye değişmektedir. Bu farklılığı insanların içlerinde bulundukları durumlarda etkilemektedir. Herkesin kendine has bir rüya tabiri not defteri yapması en güzel yorumlara ulaşmayı sağlayacaktır.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

1741