Rüya tabiri ara

Rüyada Kudurmak

Nisan 17, 2017 - Okuma süresi: 2 dakika

Rüyada kudurmak, rüyayı gören kişinin psikolojisi ile yorumlanıp bastırılmış olan öfke ya da çeşitli duyguların patlaması olarak delalet eder.  Bunun yanı sıra bazı âlimlere göre oldukça hayırsız olan bu rüya eş dost akraba ya da yakın bir kimsenin tatsız bir haberi ile dertlenmeye ve üzülmeye delalet eder.

Rüyada Kudurmuş Hayvan Görmek

Rüyada kudurmuş hayvan görmek, rüyayı gören kişinin çevresinde bulunan kişilerin hal ve davranışlarından ve konuşmalarından dahi çok sıkıldığınızı ve bu sebep ile oldukça bunaldığınıza yorumlanıyor. Rüyada kurdurmuş hayvan görüp onu öldürdüğünü görmek ise rüyayı gören kişinin karşısına çıkacak olan büyük bir sorunu hemen çözeceğine ve daha büyük sorunlara yol açmasına müsaade etmeyeceğine delalet eder. Rüyada görülen kudurmuş hayvan kedi ise rüyayı gören kişinin tek başına mücadele ederek def edemeyeceği bir sıkıntı ya da sorun ile karşılaşacağına delalet eder.

Rüyada Kudurmuş Köpek Görmek

Rüyada kudurmuş köpek görmek, rüyayı gören kişinin çok dikkatli olması gerektiğine delalet edip oldukça kinli ve kötü olan bir düşman sahip olduğuna delalet eder. Bu düşmanın yakın zamanda size zarar vermek isteyeceğine fakat büyük yıkımlara sebep olabileceğine iş yerinin batması, aile bireyleri içinde vefat ve duna benzer sarsıcı ve derinden yıkan dertleri üstünüze salabileceğine delalet eder. Uyarıcı bir rüya olup dikkatli olmayı ve mutlaka önlem almaya yorumlanır.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

521