Rüya tabiri ara

Rüyada Küçük Kız Görmek

Aralık 9, 2016 - Okuma süresi: 2 dakika

Rüyada küçük kız görmek hayra yorulur ve bolluğa, berekete, huzura, refaha, mutluluğa ve muhabbete işaret eder. Rüyada görülen küçük kız halen annesinin sütüyle beslenecek yaştaysa rüya sahibinin hayırlı ve güzel işler yapacağına, hasta olan kişinin bu rüyayı görmesi şifa bulup afiyete kavuşacağına, fakir ve maddi durumu yetersiz bir kimsenin rüyasında küçük bir kız görmesi ise zengin olacağına, borçlarını ödeyeceğine, maddi açıdan büyük bir rahatlığa ereceğine, işsiz kimsenin karşısına çıkacak iş fırsatlarına, kariyerde ilerlemeye, büyük başarılar yakalamaya delalet eder.

Rüyada Kız Bebek Görmek

Rüyada kız bebek görmek her daim güzelliklere işaret eder. Rüya sahibinin hayattan beklediği, her daim sahip olmak istediği şeylere sahip olacağına, hedeflerine ulaşacağına ve hayatının en mutlu günlerini yaşayacağına delalet eder.

Rüyada Kız Bebek Doğurmak

Rüyada kız bebek doğurmak, rüya sahibi hamile ise erkek bebek sahibi olacağına delalet eder.Aksi olarak da rüyada erkek çocuğu görmek kız çocuğu sahibi olmaya işaret eder.

Rüyada Güzel Kız Görmek

Rüyada güzel kız görmek iyiye işaret eder. Kişinin sağlıklı ve refah dolu uzun, mutlu bir hayatı olacağına yorulur. Bazen de bu rüya, kişinin evlilik hayatının mükemmel ve uzun olacağına işaret eder.

Rüyada Kız Bebeğin Ağladığını Görmek

Rüyada kız bebeğin ağladığını görmek, kişinin zorluklarla mücadele edeceğine ancak sonrasında istediğini elde edip, amacına ulaşacağına delalet eder. Bu rüya kişinin her karanlıktan sonra bir ışık olduğuna inanması için bir uyarı niteliğindedir.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

6642