Rüya tabiri ara

Rüyada Kucağında Erkek Çocuğu Görmek

Mart 28, 2019 - Okuma süresi: 2 dakika

Rüyada kucağında erkek çocuğu görmek, hayıra işaret olan rüya tabiridir. Rüya gören kişiye müjdeli haber geleceğine işaret eder. Bolluğun, bereketin artacağına delalet eder. Yeni evli çiftin erkek çocuğu olacağına tabir edilir. İş hayatında başarıya ulaşacağına nail olur. Genç kızın kısmetinin açılacağına yorumlanır. Mutsuz günlerin bitmesiyle feraha kavuşacağına ifade edilir. Dedikodu yapan kişiden uzak durması gerektiğine tabir edilir. Telefonda güzel haber geleceğine işaret eder. Genç erkeğin evlilik zamanı geldiğine yorumlanır. Genç kadının ikinci erkek çocuğu olacağına tabir edilir. Aile içinde sevilen kişi olacağına nail olur.

Rüyada kucağında erkek çocuğu sıkıntıların biteceğine delalet eder. Rızkının artmasıyla kurban keseceğine nail olur. İş hayatındaki başarısı ile maaşının artacağını simgeler. Mutsuz günlerin bitmesiyle feraha kavuşacağına delalet eder. Gelecekte devlet memuru olacağı anlamına gelir. Maddi sıkıntıların bitmesiyle ev satın alacağına ifade edilir.

Çok istediği malın ve mülkün sahibi olacağına nail olur. Borcunu bitirdiği için çok sevineceğine işaret eder. Aile içine torun geleceğine yorumlanır. İki erkek arasında kavganın biteceğine ifade edilir. Hayırlı evlilik yapacağını simgeler. Yeni doğan erkek bebeğin bereketiyle geleceği anlamına gelir. Genç kız erkek arkadaşından evlilik teklifi alacağına nail olur. Hasta olan kişinin iyileşeceğine ifade edilir. Genç erkeğin araba satın alacağına tabir edilir. Gelecekte meslek sahibi olacağı anlamını belirtir.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

2912