Rüya tabiri ara

Rüyada Kozmetik Görmek

Kasım 2, 2018 - Okuma süresi: 3 dakika

Rüyada kozmetik görmek, mesleki açıdan dış görünüşle bir yere gelmek demektir ki özellikle modellik, oyunculuk veya sanat gibi alanlarda yeteneğini kanıtlama fırsatı bulacak olan rüya sahibinin hem donanımları, hem de görüntü avantajıyla iyi bir kariyer yapacağına alamettir. Diğer yandan insanların çok beğendiği ve sevdiği biri olmak manasına da gelir ki özellikle yakın çevrede kıskançlıkların oluştuğuna da yorumlanır. Rüya sahibinin başkalarının görüşlerine ve fikirlerine fazlasıyla önem verdiğini gözler önüne serdiği gibi, kimi zaman çevredeki kimselerin ne düşüneceğine göre davranıldığını da belirtir. Gösterişi seven kimseleri ifade eden rüya, zorluk çekmeden yaşamının, özellikle maddi sorunlara sahip olunmadan refah içinde bir hayat sürüleceğinin delaletidir. Bir bayan bu rüyayı görürse kıskanç bir eşe sahip olur. Bir erkeğin kozmetik görmesi ise eşinin güzelliğinin dillere destan olacağı manasına gelir.

Rüyada Kozmetik Ürünü Almak

Rüyada kozmetik ürünü aldığını gören kişiler yakın zamanda kendilerinin de hayrete düşecekleri ve çok sevinecekleri, maddi değeri bir hayli fazla olan hediye alırlar. Evli kimseler eşlerinden, gençler sevgililerinden veya kendilerine değer veren bir kimseden gelen bu sürprizle sevinecekler demektir. Güzelliği veya karizması ile insanların beğenisini toplamak, herkesin imrendiği bir hayat sürmek şeklinde de yorumlanır.

Rüyada Kozmetik Ürünü Satmak

Kendisine fikir danışan birinin gizlediği bir sırrını öğrenmek ve o kimseye yardım elini uzatmak anlamına gelir. İş yaşantısında her konuda kolaylık elde etmek, başarı merdivenlerini hızlı ve rahat şekilde tırmanmak, maddi konularda stres yaşamadan konforlu bir hayat sürmek manasına gelir.

Rüyada Kozmetik Görmenin Psikolojik Yorumu

Kendisine değer veren ve komplekslerinden arınmış, gereksiz ego yapmadan yaşayan kişilerin çevrelerinde de pozitif bir etki bıraktıklarını ifade eder. İnsanların etkisinden kurtulmuş, sadece kendi görüşü ve düşünceleri ile hareket eden kimselerin tabiridir.

Rüyada Kozmetik Görmek sayfası 30/08/2020 20:41:21 tarihinde 80143 numarası ile oluşturulmuştur.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

2214

Rüya Sitesi Linkleri