Rüya tabiri ara

Rüyada Koyun Sürüsü Görmek

Mayıs 27, 2019 - Okuma süresi: 7 dakika

Rüyada koyun sürüsü görmek büyük kısmet geleceği manasına gelir. Koyunların temizliği gelecek olan kısmetin iyiliğine, koyunların pis oluşu kısmeti engelleyen bahaneler olacağı anlamına gelir, rüyada koyun görmek iyi ve yaşantınıza hoşluk katacak olaylara işarettir. Rüya sahibinin helal yolla büyük kazançlar sağlayacağı ve yaşamında büyük değişiklikler olacağını da müjdeler. Koyunların sabit olarak bir yerde durmaları, durgun giden işlerin yavaş yavaş açılacağı, hızlı bir şekilde patikadan ilerlemeleri hızla gelecek kazanca işarettir.

Rüyada koyun sürüsü görmek rüya sahibinin yumuşak kalpli biri olduğuna ve saflığına vurgu yapmaktadır. Rüyada koyun sürüsü görmek toplum baskısına da işaret etmektedir. Kalabalık bir gruba girileceğine ve burada rüya sahibinin kendisini rahat hissetmeyeceğine dair yorumlar da mevcuttur. Rüyada koyun sürüsü gören bir kimsenin kendisini mutlu hissetmediği bir işe gireceğine, çevresindekiler ile fikir ayrılıklarına düşeceğine de delalet etmektedir. Rüya sahibinin yakın zamanda yenilik istediğine ve etrafından çok sıkıldığına da işret etmektedir.

Bir koyun sürüsü görmek genellikle hayırlı ve bereketli olarak yorumlanır. Kişinin birçok evladı olacağına delalet eden ya da evlatlarının birçok faydasını göreceğine delalet eder. Rüyada koyun görmek ve bu koyun sürüsünü kendisinin güttüğünü görmek kişinin uzun süre evlatlarının bakımı üstleneceği anlamına gelir. Evlatları uzun soluklu bir eğitim sürecine girecek olabilir ve bunların bütün masrafları rüyayı gören kişiden çıkacak olabilir.

Rüyada koyun görmek ve nu koyun sürüsünün başıboş hareket ettiğini görmek evlatlarının ayrı ayrı hareket ettiğini görmek ilerde evlatlarının birbirlerinden kopacağına delalet eder. Ayrıca ilerde aile bağlarının da zayıflayacağı ve bağların kopacağına delalet eder. Rüyada koyunların kendisine rahatsızlık verdiğini gören ve kendisine saldırdıklarını gören kişi ise evlatlarının hayırsızlığına maruz kalacak ya da onlardan zarar görecek demektir.

Rüyada koyun görmek islami olarak oldukça hayırlı yorumlanır. Burada koyun ruhani bir varlık olarak yorumlanır. Rüyada koyun görmek genel olarak evlat ile yorumlanır. Rüyayı gören kişi bekar birisi ise olacak olan çocuklarına delalet eder. Ancak rüyayı gören kişi zaten evli ise yakın zamanda bebek sahibi olacağı anlamına gelir. Ancak hem evli hem de evlat sahibi ise evlatları hakkında kişiye bilgi veren haberci bir rüyadır. Rüyada koyun görmek ve gördüğü koyunun temiz ve uysal olduğunu görmek hayırlı bir evladınızın olacağı anlamına gelir. Ancak görülen koyun kirli ve inatçı ise evladın asi olacağı ve çok fazla harama bulaşacağı anlamına gelir.

Rüyada koyun görmek kişinin bu koyunu sütle beslediğini görmek kişinin evladını helal lokma yedireceğine anlamına gelmektedir. Ancak kişi koyunun yaylada otladığını görüyor ise evladı tez zamanda kendi kazancını kendisi elde edecek anlamına gelmektedir. Bu rüya rüyayı gören kişinin durumuna bağlı olarak kimi zaman evladının hayırlısıyla iş bulacağı anlamına gelir kimi zaman ise evladının evlenip kendi ailesini kuracağı anlamına gelir.

Rüyada ölü koyun görmek genel olarak olumsuz yorumlanır. Bekar kişinin çocuk sahibi olamayacağı olarak yorumlanır ya da verdiği bir sözü tutmadığı anlamına gelir. Ancak rüyayı gören kişi yeni evli ise ilk doğumu düşük yapacak olarak yorumlanır. Rüyayı gören kişi evli ve çocuk sahibine çocuğunun başına bir musibet gelecek demektir. Ancak bu musibetin gelme sebebi rüyayı gören kişinin verdiği bir sözü tutmadığı ile ilişkilendirilir ya da birisine zarar vermesinin bedeli olarak görülür. Bu yüzden rüyayı gören kişi evladı için bir adak yaparsa rüya hayırlısı ile tersine döner. Ayrıca verdiği sözü yerine getirmesi de kişinin evladının başına musibet gelmesini engeller. Rüyada koyun görmek ve ölü olarak gördüğü koyunun başında ağladığını görmek kişinin canının çok yanacağına delalet eder.

Rüyada koyun yünü görmek; şerefli bir kimsenin kızı ile evlenmeye veya şerefli bir kimseye işaret eder.

Rüyada koyun sürüsü görmek; toplumu oluşturan bireylerin tamamı ile tabir edilir. Koyun sürüsü toplum anlamına gelir. Toplumdaki bireylerin iyi ve yumuşak huylu, kolay bir şekilde yönetilebilir kişiler olduğu manasına gelmektedir. Koyun sürüsünün bir tarafa doğru yürüdüğünü görmek önemli bir olay üzerinde etkili olacaklarına delalet eder.

Rüyada koyun eti görmek; eti yediğini gören kişi için muradına ereceği anlamını taşır. Koyunun sağlıklı olması mutluluk ile tabir edilir. Sağlıksız koyun ise bir olaydan dolayı mutsuz olunacağı anlamına gelir.

Rüyada koyun sütü görmek; ve içmek hayırlı değildir. Koyun sütü içtiğini gören kişi hasta olur veya zaten hasta ise hastalığı daha da artar.

Rüyada koyun derisi görmek; düşmanlara karşı galip gelineceği anlamına gelir. Rüyada koyunun derisini yüzdüğünü görmek ise uzun bir süredir sizi düşman olarak gören bir kişinin varlığı ve sizi kıskanan bu kimsenin bütün kötülüklerine engel olacağınız şeklinde yorumlanır.

Rüyada koyun yavrusu görmek; yani kuzu görmek güç, kuvvet, helal mal ve isteklerin yerine gelmesi şeklinde yorumlanır. Rüyada beyaz koyun görmek ise hayırlı habere yorulur.

Rüyada koyun sağmak; bolluk, bereket, sağlık ve şifa anlamına gelir. Rüyada koyun sağan kimse ummadığı bir yerden kazanç sağlar ya da ummadığı bir kişiden destek görür.

Rüyada koyun kesmek; ve aynı zamanda koyun etinden yediğini görmek kişinin tüm isteklerinin gerçek olacağına ve tüm hedeflerine ulaşacağına işarettir.

Rüyada koyununun kaybolduğunu ve onu bulamadığını görmek; sıkıntı anlamına gelir. Çalışma hayatında bir takım zorluklar yaşanabileceğine ve başarısızlığa işaret eder.

Rüyada koç görmek; para ve şöhret anlamına gelir. Bazı rüya alimlerine göre rüyada koç görmek ise kudretli ve güçlü bir adama işarettir. Rüyasında koç gören kişi bekar ise zengin bir kimse ile evlenir ya da bir mirasa kavuşur.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

16643