Rüya tabiri ara

Rüyada Kovayla Su Taşımak

Mayıs 13, 2019 - Okuma süresi: 3 dakika

Rüyada Kovayla Su Taşımak, Rüyada kova ile su taşıdığını görmesi, rüyayı gören kişinin maddi anlamdaki sıkıntılarının biteceğine ve ileride maddi kazancının çok fazla ve güçlü olacağına işaret eder. Bu kazancının ona büyük bir zenginlik getireceğini ve ömür boyu o kişiyi maddi yönden rahat ettireceğini gösterir.

Rüyada Kova Görmek, Rüya sahibi hayatında bazı zorluklarla karşılaşacak demektir. O kişinin hayatını kazanabilmesi için, zorlu yollardan geçeceğine, ağır ve zahmetli işlerle uğraşarak hayatını kazanmaya çalışacağına delalet eder. Geçim sıkıntısı yaşamamak için, ağır şartlarda çalışacağına ve aşırı derecede emek harcayacağına işaret eder. Rüyada kovanın görülmesi, bazen de rüyanın niteliğine ve durumuna göre değişebilir.

Rüyada Kova Taşıdığını Görmek, Rüyada taşınan kova yeni ve temiz ise, feraha, huzura, rahata işaret eder. Rüyayı gören kişinin borçları var ise borçlarını ödeyeceğine, rızkının ve kazancının artacağına, görülen kova kirli ve eski ise de kişinin borçlanacağına, kazancının ve rızkının azalacağına, yoksulluk ve fakirlik içinde yaşayacağına delalet eder.

Rüyada Çeşmeden Kova İle Su Taşıdığını Görmek, rüya sahibine, hayatın yükleyeceği bazı ağır yüklerin olacağına, sıkıntı ve zorluklarla karşılaşacağı, kötü ve çıkarcı biri tarafından zarar göreceği şeklinde yorumlanır. Aynı zamanda güç, kuvvet, makam ve mevki sahibi olmaya, hayali kurulan bir geleceğe kavuşmaya, iyi kısmete, güzel haberlere, alın teri ile kazanılan helal kazanca, iyi ve güzel dostluklara delalet eder. Rüya yorumcuları genellikle, bu rüyayı gören kişinin çabaları sonunda istediği kazancı elde edeceğine, çektiği sıkıntılar sonrasında beklediği varlığa ve katlandığı zahmetlerin meyvesini toplayacağı anlamına geldiği şeklinde yorumlamışlardır.

Rüyada Su Kovası Görmek, Rüyada su kovasının görülmesi pek hayra yorumlanmaz. Rüyayı gören kişinin kendisiyle alakalı olmayan borçların çıkacağına ve bu borçları ödemekle mükellef olacağı durumların olacağına, bunun da kişiyi çok öfkelendireceğine ve bu öfke sonucu büyük sıkıntılar yaşayacağına işaret eder. Rüyada görülen su kovası bazen de, rüyayı gören kişinin çevresinde ona fayda sağlayacak insanların olduğunu ve bundan istifade etmesi gerektiğini gösterir.

Rüyada Su Kovasının İçinde Balık Görmek İse, Büyük kısmet olarak yorumlanır. Rüya sahibinin beklenmedik bir anda büyük bir gelir elde edeceğine ve kendisine çok sayıda gelir kapılarının açılacağı şeklinde yorumlanmaktadır. Bu rüyanın görülmesi aynı zamanda, kişinin kendisini heyecanlandıracak biriyle karşılaşacağına ve bu kişi ile romantik anlar yaşayacağına ileride bu durumun ciddi bir ilişkiye dönüşeceğine işaret eder.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

18