Rüya tabiri ara

Rüyada Kovayla Su Çekmek

Ocak 17, 2020 - Okuma süresi: 2 dakika

Rüyada kova görmek, zorluk ve meşakkat anlamına gelir. Rüya sahibinin hayatını kazanabilmesi için geçtiği zorlu yollara, işinin ağır ve zahmetli oluşuna tabir edilir. Geçim sıkıntısı yaşamamak için verilen insanüstü emeğe ve çalışma şartlarının ağırlığına işaret eder. Rüyada kova görmek, bazen de rüyanın niteliğine ve durumuna göre yorumlanır.

Örneğin kovanın ağzına kadar dolu olması, şans, kısmet, bereket ve mutluluk anlamına gelirken, dolu olmayan yani bomboş bir kova görmek, maddi anlamda önemli oranda güç kaybedeceğine delalet eder.

Rüyada Kovayla Su Çekmek
Rüyada kovayla su çekmek, rüya sahibinin maddi anlamda ileride çok güçlü olacağına işaret eder. Büyük zenginlik olarak değerlendirilir ve rüya sahibinin maddi kazancının ömrünün sonuna değin rahat şekilde yaşayabileceği kadar dolgundur denir.

Rüyada Kova Taşımak
Rüyada temiz ve yeni bir kova taşıdığını görmek, esenlik bulmaya işaret eder. Rüya sahibinin borçlarından kurtulmasına, rızkında ve kazancında bereket olmasına işaret ederken, kirli ve eski bir kova taşımaksa tam tersi şekilde yorumlanır. Rüya sahibinin yokluğa düşeceğine, fakirlik yaşayacağına delalet eder.

Rüyada Su Kovası Görmek
Rüyada su kovası görmek pek de iyi şekilde ifade edilmez. Kişinin kazancından dolayı hiç de ödemekle mükellef olmadığı vergiler ödemek zorunda kalacağına ve bu duruma çok öfkeleneceğine tabir edilir. Su kovası bazen de rüya sahibinin çevresindeki faydacı kişilerin varlığı ile açıklanır.

Rüyada Kova İçinde Balık Görmek
Büyük kısmet anlamına gelir. Rüya sahibinin büyük oranda gelir elde edeceği şeklinde yorumlanırken aynı zamanda da pek çok yeni fırsat kapısı olarak değerlendirilir. Bu rüya bir yandan da rüya sahibinin romantik günler yaşayacağına işaret eder. Kişinin kalbini çarptıracak ve heyecanlanmasını sağlayacak biri ile tanışacağına tabir edilir.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

3223

Rüya Sitesi Linkleri