Rüya tabiri ara

Rüyada Kötü Haber Duymak

Eylül 12, 2020 - Okuma süresi: 4 dakika

Rüyada kötü haber görmek, hayra yorulmaz ve günlük hayatı etkileyecek bazı olumsuz gelişmeler yaşanacağına, haksızlıklara uğrayan rüya sahibinin sıkıntılı, stres içinde günler geçireceğine yorulur. Genellikle gerçekte de kötü haber almak, üzülmek, can sıkıntısına neden olacak durumlar yaşamak şeklinde yorumlanır. Sevilen birinden kötü haber almak ise o kimsenin yaşayacağı büyük bir belanın yaratacağı gerginliğe, strese, kişinin bu kimseye yapmak istediği yardıma yorulur. Ölmüş birinden kötü haber aldığını görmek ise büyük bir uğursuzluk, hayatın geri kalan kısmını ilgilendiren ve geleceğin karanlık bir tablo çizmesine neden olan problemlerin var olacağına alamet eder.

Rüyada Ailesinden Kötü Haber Almak

Alınan kötü haberin ne olduğu hatırlanıyorsa o şekilde yorumlanmalıdır. Aileden kötü haber almak kesinlikle hayra yorulmaz ve kişiyi sarsacak, sevdiklerinin hayati tehlike içinde olacakları gelişmelerin yaşanacağı manasına gelir. Bu rüya gerçek hayatta anne veya babasının hastalık haberini öğrenek, yakın akrabaların veya eşin başına gelen kötü bir olaydan haberdar olmak ve acı çekmek demektir. Yaşanan olumsuz gelişmelerin, günlük hayatında kişiyi zorlamaya başlayacağına, içinden çıkamadığı ve elinden bir şey gelmediği bir durumla karşılaşan rüya sahibinin kendisini çok yalnız ve çaresiz hissedeceğini de tabir eder.

  1. Rüyada Kötü Haber Duymak

Kötü haber almakla benzer yorumlara sahiptir ancak, başkasına ait kötü haber duymak, kişinin yardımına ihtiyacı olan birinin varlığından haberdar olmak manasına gelir. Özellikle büyük nakdi yardımları işaret eden rüya, bir müddet işi gücü askıya alıp başkalarının dertleriyle ve sorunlarıyla uğraşmak zorunda kalınacağına, bu durumun kişiyi zorlayacağına ve işleri aksatması nedeni ile maddi olarak da güçlükler içinde kalacağı şeklinde tabir edilir.

Rüyada kötü haber almak, gerçek hayatınızda da hoşlanmadığınız birtakım durumlar yaşamak zorunda kalacağınıza, bazen de sıkıntı ve stresli geçecek bir döneme işarettir. Kötü haber alan kişi, özel hayatında üzüleceği bir olay yaşar. Kötü haber vermek, sizden kaynaklanacak bazı sorunlara ve sizin elinizle gerçekleşecek can sıkıcı olaylara yorumlanmaktadır. Rüyada sevinçli bir haber almak ise müjdeye, sevince, iç huzuruna, sıkıntılardan arınmaya yorumlanır. Rüyasında sevdiği birisinden kötü bir haber alan kimse, kısa süreli bir sıkıntı yaşar; fakat bu sıkıntısı sevdiği insanların yardımı ile çözüme kavuşur. Düşmanınızın size kötü haber vermesi ondan gelecek bir bela anlamındadır.

Rüyada Haber Almak

Rüyada haber almak farklı şekillerde yorumlanmaktadır. Rüyasında haber alan kimse, dünyada sevindirici bir olayla karşılaşır bu rüya müjde ve rahatlama anlamına gelir. Rüyada bir çocuğun veya ölmüş bir kimsenin verdiği haber aynen çıkar. Ölmüş bir kişinin size kötü haber vermesi, o habere benzer bir olay yaşayıp üzüntü çekeceğiniz anlamındadır. Ölmüş bir kişiden güzel haber alan dünya mutluluğunu yakalar ev isteklerine kavuşur. Rüyanızda uzaklardan haber almanız, yine uzun bir yere yolculuk etmeye; annenizin size haber vermesi, hiç beklemediğiniz bir yerden gelecek sevindirici bir habere yorumlanır.

Rüyada Haber Vermek

Rüyada birisine herhangi bir konuda haber vermeniz, ilim öğrenmeye, o kimse ile beraber yapacağınız önemli bir işe, sırları söylemeye veya verilen bir emanete ihanet etmeye işarettir. Rüyasında iyi haber veren kimse güzel ameller işler ve güzel sözler söyler.

Rüyada Kötü Haber

Korku ve stres içinde bir bekleyişin varlığına işarettir. Çoğu zaman hastanede yatan veya durumu ağır olan bir yakından gelecek ölüm haberinden korkan kişinin gerginliğini temsil eder.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

114

Rüya Sitesi Linkleri