Rüya tabiri ara

Rüyada Kötü Haber Almak

Ocak 27, 2017 - Okuma süresi: 2 dakika

Rüyada kötü haber almak, rüyayı gören kişinin gerçek hayatında da arzu etmediği ya da hoşuna gitmeyecek bazı olaylar ile karşılaşacağına, olumsuzluklar sebebi ile yaşayacağı sıkıntı ve strese delalet eder.  Rüyayı gören kişinin kötü haber vermesi ise kendisinin sebep olacağı bazı hatalar sebebi ile sıkıntı yaşamaya delalet eder.

Rüyada Kötü Haber Görmek

Rüyada kötü haber görmek, rüyayı gören kişinin haksızlığa uğrayacağına, bazı olumsuz durumlar ile karşılaşarak sıkıntı yaşayacağına, üzülmeye delalet eder. Rüyada kötü haber görmek, hayra delalet olarak yorumlanmıyor. Rüyayı gören kişinin gördüğü habere ya da haberin geldiği kişiye göre de farklı yorumlanıyor.

Rüyada Ailesinden Kötü Haber Aldığını Görmek

Rüyada ailesinden kötü haber aldığını görmek, rüyayı gören kişinin hayatında gelişecek olan kötü olaylara ya da can sıkıcı bazı durumların yalanacak olmasına delalet eder. Rüyada ailesinden kötü haber almak hayra delalet etmez, rüyayı gören kişi aldığı kötü haberi hatırlıyor ise aynı şekilde gerçek olacağına delalet eder. Rüyada ailesinden kötü haber aldığını görmek aynı zamanda rüya sahibinin çaresiz ve yalnız hissedeceğine tabir edilir.

Rüyada Kötü Haber Duyduğunu Görmek

Rüyada kötü haber duyduğunu görmek, rüyayı gören kişinin başkası hakkında kötü bir haberi duyduğunu görmesi o kişinin yardıma ihtiyacı olduğundan haberdar olacağına delalet eder. Rüyayı gören kişinin bu kişiye maddi ve manevi yönden yardım edeceğine bu maddi yardımları sebebi ile sıkıntı yaşayacağına, kendisinin işlerine istediği kadar zaman ayıramayacağına delalet eder.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

6947

Rüya Sitesi Linkleri