Rüya tabiri ara

Rüyada Korku Filmi İzlemek

Mayıs 3, 2019 - Okuma süresi: 2 dakika

Rüyada korku filmi izlemek gerçeklik payı düşük olan on yargılarla hayatınızı sürdürmeye, oluşan durumlardan etkilenerek kendinizi farklı boyutlara sürüklemeye yorumlanır. Rüyada korku filmi izlemek, bazen de başarıya, öz güvene, tutum ve davranışlarınızın olumlu yönde değişmesine ifade edilir.

Rüyada korkmak, sevinç verici bir durumdur ve iyiye işarettir. Rüyada korku, itimat ve imanla tabir olunur. Bazı rüya tabircilerine göre rüyada korkmak, diğer insanlardan üstünlüğe ve bazı şeyleri kazanacağına, zafere işarettir. Rüyada korkan kişi dindar olmayan günahkâr bir kişi ise yapmış oldukları günahlara yenilerini eklediği anlamına gelir. Rüyada korkmak, işlemiş olduğu günahlardan tövbe etmesi anlamına da gelmektedir. Bazen de rüyada korktuğunu ve korkudan kaçabildiğini görenler başkanlığa erişecektir anlamına gelir.

Rüyada korkmak, rüyanın aksine güzel günlerin geleceği sevinçli, güven ve huzur içerinde geçirebilecek zamanlara kavuşacağına delalettir. Rüyada bir kişinin korktuğunu ve birinin kendisine “korkma’’ dediğini görürse şayet o zaman gören kişi gözleri ile ilgili problem oluşacağı hatta zamanla kör olacağına işarettir.

Rüyalarda korkmak, üzüntülü, huzursuz ya da korkmuş olunan zamanlarda değil aslında tam tersi olarak rahat olunan ve huzurlu dönemlerde görülür. Kişinin rahat olma durumuna göre rüyasında gördüğü nesneler farklılık gösterir. Bu durum da aslında rüyayla ve rüyayı gören kişi ile ilgili birçok ipucu barındırır içinde. İstenen şeylere kavuşmak, hayallerin gerçekleşmesi, sorunların çözümü ya da özlenen birine kavuşmak gibi durumlar bu rüyanın görülme sebebi olabilir.

Aynı zamanda, görülen bazı başka sembollere bağlı olarak olumsuz ve huzursuzluk verici olayların ardından görülebildiği de bir gerçektir. Rüyanın görüldüğü döneme de çok dikkat etmek gerekir.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

1571