Rüya tabiri ara

Rüyada Korkmak Kaçmak

Nisan 18, 2019 - Okuma süresi: 6 dakika

Rüyada korkmak ve kaçmak genellikle bilinçaltında korkuları olan insanların gördükleri rüyalardır. Bu korkuları kişiyi yani rüya sahibini o kadar etkilemiştir ki rüya olarak karşısına çıkmıştır. Kişi rüyasında nelerden korkup kaçıyor ise ona göre yorumlanması gerekmektedir. Gerçek hayatta korkularının üzerine gitmeli ve o şekilde onları yenmesi gerektiğini işaret etmektedir. Korku rüyalarında kişinin gördüğü mekan da çok önemlidir.

Rüyada korkup birinden kaçtığını gören kişi için rüya hayırlara vesiledir. Rüya sahibinin hayatında güzel olumlu gelişmeler olacağına işaret etmektedir. Rüyasında korkup kaçan kişi bayansa rüya sahibinin mutlu ve rahat hissedeceğine işaret etmektedir. Rüya sahibinin bolluk ve rahatlık içinde yaşayacağına işaret etmektedir. Rüyada korkunç kaçan kişi erkek ise yapacağı işleri emin adımlarla yaptığı takdirde yüklü paralar kazanacağına hatta mevki atlamasına delalettir.

Rüyada korkup kaçmak, kişinin içerisinde bulunduğu sıkıntılara alamet eder. Birbirinden farklı anlamda da yorumlanan rüyada korkup kaçmak kişinin iş hayatında bulunan zorluklara, ailevi hayatında yaşadığı huzursuzluklara, alacağı tatsız bir habere ve eskiden yaşadığı kötü hatıralarının yeniden canlanarak kişiyi rahatsız etmesine yorum edilmiştir. Rüyayı gören kişinin geçmişte yaşadığı sıkıntılar sebebiyle çektiği sıkıntıları anımsaması veya sıkıntıyı yaşadığı kişiye ile gerçek hayatta karşılaşacağı anlamında da tabir edilmiştir.

Rüyada Korkup Birinden Kaçmak; Rüyada korkup kaçılan kişi bir bayan ise rüya sahibinin bencil ve vurdumduymaz bir adam olduğuna işaret etmektedir. Rüyada korkup kaçan kisi yaşlı birinden kaçıyor ise rüya sahibinin en ufacık şeyleri sorun haline getireceği anlamını taşımaktadır. Endişeli ve hassas biri olduğu anlamına gelmektedir. Gerçek hayattan korkmadığı takdirde başarıların altına imza atacağına delalettir.

Rüyada Korkup Kaçıp Saklanmak; Rüya sahibinin sallandığı yer emin ferah bir yer ise iş ve aile hayatının güven altına almak için kişinin mücadele verdiğine ve fedakar biri olduğunun işaretidir. Ailesi için yapmayacağı şeyin olmadığına işaret etmektedir. Rüya sahibinin saklandığı yer küçük emin bir yer değil ise küçük çabaları ile ailesi veya akrabalarından dolayı bir tartışmanın eşiğinden döneceğine işaret etmektedir. Rüyada korkup kaçan kişi tanıdığı birinden kaçıyor ise rüya sahibinin duyulmasını istemediği bir konu olduğuna işaret etmektedir.

Rüyada Korkmak Kaçmak Bu konunun duyulmasından endişelendiğine delalettir. Rüyasında korkup kaçan kişi ailesinden kaçıyorsa gerçek hayatta ailesi ile problemleri olduğuna işaret etmektedir. Rüya sahibinin ailesinden ayrılarak gurbete gideceğine ve ailesinden uzaklaşmak istediğine işaret etmektedir. Ailesinden uzakta yaşamak için çaba sarf ettiğine delalettir. Aslında problem ne olursa olsun eğer ailesinden ayrılmaz ise üstesinden geleceğine endişelerinin tamamen yersiz olduğuna işaret etmektedir. Rüya sahibi ailesinden uzaklaştığı anda daha büyük sorunlarla karşılaşacak olduğunun habercisidir.

Rüyada kaçmak, gerçek hayatta bir şeylerden kaçmak ile aynı şekilde bulunmaktadır. Rüyayı gören kişinin iş hayatında büyük gelirler elde edeceğine, ancak karşılaştığı problemlerin altından kalkamadığı için bir şeyleri ertelediğine veya onlardan kaçtığına da tabir edilir. Bu kişinin başarılı işleri sayesinde mal miktarını artıracağına, parasının çoğalacağına, yaptığı işlerde yüklü kazançlar elde edeceğine yorum edilir.

Rüyayı gören kişinin yüksek kariyer sahibi olacağına, mevkisinin ve makamının yükseleceğine, iş hayatında daima kararlı adımlar atarak yükselişe geçeceği ile tabir edilmiştir. Rüyada kaçtığını gören kişi hayattaki sıkıntılardan kaçacağı anlamında dalalet eder. İşi sayesinde hayatında yaşadığı huzuru ve mutluluğunun çok olduğundan; olumsuzluklardan kaçması sebebiyle doğru kararlar vereceği anlamında da tamir edilir. Rüyayı gören kişinin hayatı içerisinde yanlış yapmaktan korktuğu için olumsuz davranışlarda bulunmadığından, bu davranışlar sayesinde daima hayatında ileriye gideceğine tabir edilir.

Rüyada korkmak, rüyayı gören kişinin etrafı tarafından sevildiğine, daima yaptığı fedakarlıkları sayesinde hem kendini hem de etrafında bulunan kimseleri mutlu ettiği anlamında delalet edilir. Yaptığı fedakarlıklar sebebiyle daha başkalarını düşündüğün için kendi içerisinde huzursuzluk yaşadığı anlamında da tabir edilmiştir. Rüyada korktuğunu gören kişinin gerçek hayatta sağlam yapıda olduğuna ancak içerisinde bulunan kuşkular sebebiyle kimseye belli etmese de huzursuzluğunun arttığı anlamında da delalet eder.

Bu kişinin yakın zamanda alacağı haber sayesinde selamete ereceğine, işlediği günahlardan dolayı korkup tövbe etmesi gerektiği anlamında yorum edilmiştir. Rüyayı gören kişinin bu rüya sonrasında yeni bir başlangıç yapması gerektiğine, alacağı haberler sayesinde vereceği doğru kararlar ile birlikte huzuru ve mutluluğu yakalayacağına tabir edilir.

Rüyada korkup kaçmak, görülen rüyanın kişinin gerçek hayatından ipuçları barındırdığı belirtilir. Kişi işlediği günah sebebiyle doğru yoldan çıktığı anlamında da tabir edilir. Bu kişinin verdiği kararlar sebebiyle zora düşmesi sebebiyle etrafındaki kişilere karşı mesafe koyduğu belirtilir. Kişinin tövbe edip hayatında yeni bir karar vermesi korkup kaçması anlamında yorum edilirken; kişinin aniden aldığı haber sonrasında üzülmesi anlamında tabir edilir.

Uyarıcı rüyalar içerisinde yer alan bu rüya sonrasında kişinin hayatı ile ilgili doğru kararlar vermesi anlamında yorum edilirken; bu karar sayesinde korkularından emin olacağına, çabaları sayesinde refaha ereceğine, eline geçen imkanları doğru kullanılması halinde parasının artacağına tabir edilir. Rüya ile birlikte kişinin hayatında yeni güzellikler oluşacağına, rüyada korkup kaçmak, gören kişi yakında biriyle tanışıp o kişiden istifade ederek yine işler elde edeceğine tabir edilir. Maddi ve manevi anlamda rüyayı gören kişinin mutluluğu anlamında alamet edilir.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

5184