Rüya tabiri ara

Rüyada Köpekten Kaçmak

Nisan 4, 2019 - Okuma süresi: 6 dakika

Rüyada köpekten kaçmak sabah uyandınız ve rüyanızda gördüğünüz köpek aklınıza geldi. Rüyada köpek görmek birden fazla şekilde yorumlanır. Bir sürü detay vardır. Kısa şöyle: Rüyada kendisine köpek aldığını görmek, onun diğer insanlarla hoş muhabbetler etmesine yorumlanır. Köpeğin ısırdığını görmek, bir iyi arkadaşınız nedeniyle sıkıntı yaşayacağınıza işarettir.

Köpekten kaçmak düşmanların zarar verememesi, kem gözden kurtulmak ve gelecekte daha iyi koşullarda yaşamak demektir. Mal mülk alımı olabilir ya da evinize bir eşya alabilirsiniz. Maddi yönden daha güçlü hale gelecek, borçlarınızdan yakında kurtulabileceksiniz. Sizi üzen ne varsa, yakında sona erecek,moralini bozacak bazı olayların yaşanması ve hayatının alt üst olması olarak yorumlasalar da pek çok alim de hayırlı kazanç ve murada ermek olarak yorumlar. Eğer sağlık problemleri yaşıyorsanız, yakında dermanınızı bulacaksınız ve sıhhatiniz yerine gelece. Yine aile içerisinden biri sağlık problemleri yüzünden doktora gidiyorsa, müjdeli haberler gelebilir.

Kendisini köpekler uluyor veya havlıyorsa isteklerinin gerçekleşeceğine ve güven içinde olacağına yorumlanır.Rüyada köpekten kaçmak, bir düşmanınızın üstesinden geleceğiniz ve size zarar vermek isteyen kişilere karşı zafer elde edeceğinize delalet eder. Rüyada köpekten kaçarken saklandığınızı görmeniz, düşmanlarınızın size zarar vermeyeceğine ve keskin zekanız ile onlarla kolayca başa çıkabileceğinize işaret eder. Kaçtığınız köpek size havlıyorsa, büyük bir düşman, havlamıyorsa yakın çevrenizde bulunan sinsi bir düşmanı temsil etmektedir.

Eğer köpekleri öldürdüğünü görürse, düşmanlarını alt edeceğine yorumlanır. Köpek rüyası, günah işlemekten çekinmeyen, zevk ve sefaya düşkün, ahlakı kötü bir adama delâlet eder. Eğer rüyada köpeğin havladığı görülse, o adi kimsenin haddi aşarak fenalığını daha da artırmasına işarettir. Rüyanızda köpek dostluk gösteriyorsa bir dostu temsil eder,dost değilsekimseye faydası olmayan veya dogmatik yapıdaki insanlara dikkat edin.

Rüyada köpekten kaçmak saklanmak insanların sizlerden beklentileri olabilir. Bu beklentilerin farkına vararak fazlası ile karşılayacaksınız. Bazı olanaklarınızı sevdikleriniz ile paylaşarak onlarla daha mutlu günler yaşamanıza az bir müddet kaldığını söyleyebiliriz. Sevdikleriniz sizlerin yanında olacak.

Rüyada köpekten kaçarken uçmak geçim sıkıntısı çeken kişiler için aileleri ile birlikte bolluk ve berekete erişmek demektir. Neşeniz artacak ve sevdikleriniz ile rızkınızı paylaşmak sizi mutlu edecek. Bugüne kadar emek harcadığınız her şey bir anda size çok olumlu şekilde geri dönebilir.

Rüyada köpekten kurtulduğunu görmek sağlık ve sıhhatin yerine gelmesi, sofranın bereketinin artması anlamına gelir. Sizin için çok hayırlı olacak seçimler yapacaksınız. Kendiniz için bazı güzel kararlar alabilirsiniz. Elinize geçecek paralar ile isteklerinizi gerçekleştirebileceksiniz. Özelikle mal mülk satın almak isteyenler için hayırlı bir dönem olacak.

Rüyada köpekten kaçmak, rüya sahibinin rakiplerini ve düşmanlarını etkisiz hale getirmeyi başaracağına ve zafere giden ipi tek başına göğüslemeyi başaracağına alamet eder. Rüyayı gören kişinin kötülüklerden ve kötü niyetli kişilerden uzak olacağına, onları gerisinde bırakıp, hayatından çıkaracağına tabir edilir. Fakat bazı rüya tabirleri de bu rüyayı dostları kırıp onları kaybetmeye yorarlar çünkü köpek aynı zamanda dost olarak kabul edilir.

Rüyada Köpekten Kaçtığını Görmek

Rüyada köpekten kaçtığını gören kişi, başarılı ve mutlu olacak demektir. Rüya sahibinin malına, parasına ve huzuruna göz diken kimselerin hayatından çekileceğine ve kendisinin de önün açılması sayesinde her konuda muvaffak olacağına alamet eder. Rüyayı gören kişinin çevresindeki gereksiz ve kendisine zararı dokunan kimseleri alt edeceği anlamına gelir.

Rüyada Köpekten Korkmak

Rüyada köpekten korkmak, güç ve kudret sahibi olmaya, korkularının üzerine gitmeye sorunların çözümüne ulaşmaya rivayet edilir. Rüyada köpekten korkmak aynı zamanda dostlarla arayı bozmaya ve uzaklaşmaya yorulur.

Rüyada Köpekten Kurtulmak

Rüyada köpekten kurtulmak, rüyayı gören kişinin ticaret hayatında herkese fark atacağına ve herkesten bir adım öne geçeceğine işaret eder. Daha ziyade meslek hayatında kişinin ayağını kaydırmanın planlarını yapan kimselerin başarısız olacağına ve rüya sahibinin bu kişilerin hakkından geleceğine alamet eder.

Rüyada Köpek Kovalaması

Rüyada köpek kovalaması, rüyayı gören kişinin çevresindeki art niyetli, kem gözlü ve kötü niyetli bazı kişilerin varlığı üzerinden açıklanır. Rüya sahibinin zenginliğini hazmedemeyen bazı insanların kendisine karşı haince planlar kurduğuna yorulur.

Rüyada Köpek Isırması

Rüyada köpek ısırması, rüyayı gören kişinin başarısız, mutsuz ve fakir olması için uğraşan kişilerin amaçlarına ulaşacağına tabir edilir. Rüya sahibi için zor ve kötü günlerin yaşanacağı şeklinde kabul edilir ve iyi yorumlanmaz.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

5004