Rüya tabiri ara

Rüyada Köpeklerin Saldırısına Uğramak

Nisan 8, 2019 - Okuma süresi: 5 dakika

Rüyada köpeklerin saldırısına uğramak âlim kimselerden feyz alacağına bu sayede din konusunda insanlara yol gösterecek kadar bilgili hale geleceğine, hayallerinin gerçekleşmesi sayesinde sevdiğine kavuşacağına, korkularından kurtulacağına, yakın akrabalardan biri ile bir iş kurulacağına, iş ve meslek hayatında istenilen başarının elde edileceğine, durumunun git gide kötüleşeceğine, çok sıkıntılı zamanlar geçireceğine ve kendisini bazı kötü ve üzücü durumlarda bulacağına, sözünü dinleyecek çok sayıda insan olacağına tabir olunur.

Bazı konularda veya mevcut işlerinizde yakınınızdaki kişilerle, çalışma arkadaşlarınızla veya sevgilinizle tamamen farklı düşünüyor olabilirsiniz.
Rüyada birçok köpeğin saldırısına uğramak makam edineceğine ve variyet sahibi olacağına, eşler arasındaki tartışmaların yakın bir zaman içinde sona ereceğine işaret eder.

Rüyada köpek tarafından saldırıya uğramak aile hayatı ile ilgili olarak çok önemli bir adım atılacağına, aranın bozuk olduğu bir arkadaşla oturulup konuşulacağına ve aradaki buzların kısa süre içinde eriyeceğine, sürekli olarak emirler veren rüya sahibinin pek çok kişiyle arasının açılacağına yorulmaktadır.

Rüyada köpek saldırısına uğramak sevilen, sayılan ve takdir edilen bir kişi olunacağına, fakirlik çekmeden yani rahat bir hayat geçireceğine işarettir.Rüyada köpeklerin saldırısına uğradığını görmek gereksiz ve sebepsiz yere çeşitli tartışmalara girileceğine, projelerin gereken ilgiyi görmeyeceğine, sorunlu kişiler ile iş yapmak zorunda kalınacağına, takdir edileceğine delalet etmektedir.

Rüyada kurt köpeği saldırısına uğramak şansın döneceğine, aynı zamanda rüya sahibinin, ikiyüzlü insanlarla karşılaşacağına rivayet eder.

Rüyada siyah köpek saldırısına uğramak kişinin kazancının düşmesiyle birlikte maddi gücünün de azalacağına ve alışkın olduğu yüksek yaşam standartlarının düşeceğine, kendi elleri ile hayatını mutsuz bir şekle sokacağına yorulur.Rüyada köpek saldırısına uğradığını görmek üzüntülerin sevince döneceğine, kısmetlerin azalacağına yorulur ve ahlakından vazgeçmeyeceğine, kısa süre içinde işlerin büyütüleceğine delalet eder.

Rüyada köpek saldırması; köpeğin sizi ısırması etrafınızda düşmanlar olduğunu anlatır. Çevrenizde bulunan bazı arkadaşlarınız yüzünden aileniz ile aranızın açılacağı, zorlu ve sıkıntılı bir döneme gireceğiniz şeklinde de tabir edilir. Rüyada köpek saldırması sizi çekemeyen kişilerden kötülük göreceğiniz anlamına gelir.

Rüyada köpek saldırması ve kurtulmak; köpek saldıramadan kurtulduğunuzu görmek, tehlikelerden kıl payı kurtulacağınıza delalet eder. Herhangi bir kazadan veya size kötülük yapmayan isteyen kişilerin kötülüklerinden son anda kurtulacağınızı anlatır.

Rüyada siyah köpek saldırması; Yabancı bir kimseden zarar görmek, zor günler geçirmek şeklinde tabir edilir.

Rüyada köpeğin kediye saldırması; kedi ve köpek görmek sinsi düşmanlarınızın olduğuna ve sizin iyi niyetinizden dolayı onları iyi gibi görerek samimi olduğunuza işaret eder. Kedi ve köpeğin birbirlerine saldırması ise yaşayacağınız sıkıntıları işaret eder. Başınıza gelebilecek kaza ve belalara karşı dikkatli olmanız gerektiğini anlatır.

Rüyada çocuğuna köpek saldırması; köpeğin çocuğa saldırdığını görmek kişinin para kazanmak uğruna her şeyden vazgeçmesine, sürekli nefsine yenik düşmesine delalet eder. Ayrıca bazı rüya tabircilerine göre çocuğa köpeğin saldırdığını görmek arkadaşlarınız ile aranızın açılacağını ve zor zamanlardan geçeceğinizi anlatır.

Rüyada kuduz köpek saldırması; kuduz köpek görmek iyi değildir. Sürekli insanların kötülüğünü isteyen, lafları ile insanları inciten, üzen, aklı hep kurnazlığa çalışan ve bunlardan dolayı birçok kişi tarafından sevilmeyen bir kimse ile tabir edilir. Kuduz köpeğin size saldırması ise; kötü niyetli, sözüne güvenilmeyen ve dengesiz bir kimsenin kötülüklerine maruz kalmaya, ondan zarar görmeye delalet eder.

Rüyada köpek saldırısından kaçtığını görmek; canınızın sıkılacağı birtakım olaylar yaşayacağınıza fakat daha sonra sevineceğiniz güzel şeyler olacağına işaret eder. Sıkıntı anların peşinden güzel günlerin geleceğini ve refaha kavuşacağınızı anlatır.

Rüyada köpekle konuştuğunu görmek; rüya sahibinin gizlenme, bir süre uzaklaşma ihtiyacı hissettiği şeklinde yorumlanır.

Rüyada köpek sürüsü görmek; sürü halinde köpekler görmek rüya sahibinin yakın bir zaman içerisinde tüm isteklerine kavuşacağına işaret eder.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

3719