Rüya tabiri ara

Rüyada Köpek Uluması Duymak

Rüyada köpek uluması duymak başınıza gelen olaylardan ders çıkarmak ve mutlu olaylara şahit olmak demektir. Kendi isteklerinize yoğunlaşabilirsiniz. Bazı sorumluluklarınız size ağır gelmeye başlayabilir ve bir süre kendi kabuğunuza çekilmek, kendi ha...

Rüyada köpek uluması duymak başınıza gelen olaylardan ders çıkarmak ve mutlu olaylara şahit olmak demektir. Kendi isteklerinize yoğunlaşabilirsiniz. Bazı sorumluluklarınız size ağır gelmeye başlayabilir ve bir süre kendi kabuğunuza çekilmek, kendi hayattan beklentilerinize odaklanmak isteyebilirsiniz. Yeni insanlarla tanışmak ufkunuzu açacak ve size faydaları dokunacak. Onlar sayesinde hayırlı olaylara vesile olabilirsiniz.

Rüyada köpeğin uluması sesi yeni ve zengin bir sayfa açmak, eski hatalardan ders çıkararak hayatta gerçekten size kazandıracak şeyler yapmaya karar vermek demektir. Artık kendiniz için bir şeyler yapmak isteyebilirsiniz. Kendi mutluluğunuzu ön planda tutmalısınız. Yoksa insanlar sizi kullanabilirler ve mutsuz edebilirler. Ortak bir işte başkasının fikirleri ve çıkarlarının yanı sıra kendi çıkarlarınıza da ters düşmemesine dikkat edin. Yoksa iyi niyetiniz suistimal edilebilir. Gerçekler sizden saklanabilir ve hüsrana uğrayabilirsiniz.

Rüyada köpek gibi ulumak, kurt gibi ulumak gibi tabir edilir ve rüyayı gören kişinin yaşadığı imkansızlıklardan ötürü herkesten yardım isteyeceğine, kendisine şifa olacağına inanacağı her işe gireceğine, arkadaşlarından, dostlarından, akrabalarından ve komşularından destek bekleyeceğine işaret eder.Rüyada köpek uluması görmek, gören kişinin kötü haberler alacağına, beklenmedik olumsuz olaylarla karşılaşacağına, darda kalacağına, ağız tadını, neşesini kaybedeceğine, afiyette giden düzeninden olacağına, işlerinde başarısızlığa düşeceğine, hem yoklukla hem de sağlık sorunlarıyla mücadele etmek zorunda kalacağına işaret etmektedir.

Rüyada uluma sesi duymak, gören kişinin mutluluğunun, huzurunun ve neşesinin kaçmasına sebep olacak bazı tatsız ve musibetli olaylarla karşılaşacağına, malını, parasını ve işini kaybedeceğine, geçim sıkıntısına düşeceğine, karamsar olacağına, eski günlerine geri dönmek için çabalayacağına ve fırsat kollayacağına işaret eder.