Rüya tabiri ara

Rüyada Köpek Sahibi Olmak

Nisan 13, 2019 - Okuma süresi: 2 dakika

Rüyada Köpek Sahibi Olmak, Kötü bir hasım, olgun bir erkek, güzel olmayan bir hizmetli anlamına gelir. Rüyada köpek görmek, köpeği nasıl gördüğünüze göre yorumu değişiklik gösteren bir yoruma sahiptir. Arzularına düşkün bir erkeği temsil edebileceği gibi düşmanda olsa aynı zamanda art niyeti olmayan ve vicdanlı bir insanıda temsil edebilmektedir. Dişi köpek ise huyları iyi olmayan, kavgaya düşkün, geçinilmesi zor bir kadına işaret eder. Böyle bir kadının hayatınızı zora sokacağına işaret eder. Genel olarak yakın akrabalarınıza ve hasımlarımıza işaret eder. Rüyanızda köpekten üstün olmanız veya ona karşı kazanmanız hasımlarımıza karşı olan rekabette sona gelindiğinin, köpeğin cinside hısım veya hasımlarınızın veya kendinizin kişiliğini ortaya koyabilir.

Eger dişi bir köpeğe sahip olursanız sabit fikirli kötü, kişiliği kötü bir kadına, erkeği peşine takıp giden bir köpek iyi yolda olmayan bir kadın ve adamın izdivacını sağlayacağınıza işaret eder. Sahip olduğunuz köpeği besliyor iseniz erkekler için mal ve yuvasını korumaya, bayanlar için ise hastalığın ilerlemesine, maddi kayba ve değer verdiği bir eşyayı kaybetmesine yorumlanır

Rüyada Süs Köpeği Sahibi Olmak, Eşinizle aranızda uzlaşması güç olmayan sorunları gösterir. Eğer rüyanızda süs köpeğini kucağınızda taşıyor iseniz eşinize ihanet edeceğiniz şeklinde yorumlanır. Bu ihanet cinsel olabileceği gibi yeni tanıştığınız insanlara karşı duygusal yönden his besleyeceğiniz anlamına gelebilir. Öte yandan süs köpeği sahibi olmak keyif, mutluluk ve sevince işaret eder. Süs köpeğini satın almak veya size birinin hediye etmesini görmek varlıklarınız ile ilgili yakınlarınız arasında sıkıntı yaşanacağına yorumlanır. Bu tatsızlıklar bir süre sonra çözülecektir. Süs köpeğinize yem verdiğinizi görürseniz bolluk, bereket, iyi bir geleceğe delalet eder.

Rüyanızda Köpek Sahibi Olduğunuzu Görmek, Bağlılık, eli açıklık ve bağlılık simgesidir. Bu rüya yüksek değerlerinizi ve iyi niyetlerinizi, hayatta ilerlemenizi ve sizi zafere götürecek adımlar atılacağını gösterir. Önemsemediğiniz veya bilmediğiniz bir yeteneği keşfedeceğinize ve bu beceriniz ilerletebileceğinizi gösterir.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

147