Rüya tabiri ara

Rüyada Köpek Patisi Görmek

Mayıs 8, 2019 - Okuma süresi: 3 dakika

Rüyada Köpek Patisi Görmek, Sevinmeye, sevecen ve hoşgörülü insana, düşkünlükten kurtulamaya, iyi bir ticari kazancı olan işler yapacağına bu işlerin sonunda amacına ulaşacağına, resmi makam ve mevkilere geleceğine, madden kendine yük olan bir insandan kurtulacağına, sevinmeye, huzuru bulmaya ve emniyette olmaya delalet eder. Kimi zaman huzurun kaçacağına, beklenmeyen bir sorunla karşılaşacağına, sır olarak kalması gereken durumların açığa çıkacağına, dost görünüp içten düşmanlık eden biri olduğuna yorumlanır.

Rüyada Köpek Patisi Tutmak Evleneceği kadının dindar olacağına, akrabalar arasında daha çok sevileceğine, sevdiği insanlardan iyi bir haber alacağına, içinde bulunduğu durumdan daha iyi şartlarda durumlar olacağına işaret eder. Rüyada köpeğin pati verdiğini görmek başka bir yorumda ise iyilik sever büyük bir şahsiyete, iş yerinde mevkisinin artacağına, manevi ve sağlık yönünden olumlu gelişmelere olacağına, diğer insanlardan iyilik ve yardım görüleceğine gören kişinin mutluluğu ve huzuru bulanacağına işaret eder.

Her gün gördüğünüz ama görmekten hiç hoşlanmadığınız birini işaret etmektedir. Geçmişte ufak tefek fikir çatışmaları yaşadığınız ve şuanda bile hala kavgaya hazır halde beklediğiniz bu insanla aynı ortamda olmak size hiç iyi gelmiyor. Ondan sürekli negatif elektrik aldığınız için iş veriminiz bile düşebiliyor. Aranızdaki buzların eriyeceği günlerin habercisidir. Size uzatılan zeytin dalını geri çevirmeyerek çok akıllıca bir karar vermiş olacaksınız. İşinizi yada iş yerinizi değiştirmek gibi bir düşünceniz olmadığı için, iki medeni insan gibi davranarak dargınlıkları yok etmek her iki tarafı da rahatlatacaktır.

Çok sevdiğiniz biri ile konuşma ihtiyacı hissettiğinize işaret eder. Bu kişi ile yüz yüze konuşma ihtimaliniz olmadığı için kendinizi mutsuz hissedebilirsiniz fakat telefonla bile görüşmek size çok iyi gelecektir. İçinden çıkamadığınız konularda onunla istişare yaparak fikir almak, bakış açısını kullanmak ve onun nasihatleri dinlemek sizi çok rahatlatacak. Ayrıca bu ara maddi konularda biraz daha özenli davranmalısınız. Savruk bir yapıda olmak sizi ilerde büyük sıkıntılara düşürebilir. Birikim yaparak halletmeniz gereken bir sürü iş var.

Köpek Patisi Görmek

Olağanüstü seviyede çalıştığınızı, her şeyi en iyi şekilde başardığınızı ancak bunun sizi bir türlü tatmin etmediğini gösterir. İçinizde her zaman daha da ilerlemeye, daha da öne geçmeye yönelik büyük bir dürtü olduğunu fark edebilirsiniz. Hem iş hem de aile anlamında birçok insanın sahip olamadıklarına sahip olsanız da uzun bir süre tatminsiz hissetmeye devam edeceğinizi gösterir. Ayrıca evli çiftler için bir erkek ve bir kız olmak üzere iki çocuğa sahip olma anlamı da içerir.

Önemli bir işe talip olacağınızı ve hiç beklemediğiniz halde bu iş için seçileceğinizi gösterir. Birçok insanın başvurduğu büyük bir şirkete iş başvurusu yapmak ve onlarca rakip arasından sıyrılıp işe kabul edilmektir. Çok çalışıyor olmanıza rağmen her zaman sizden önde olan birilerinin varlığı sizi rahatsız ediyor olabilir. Ancak bu durum uzun sürmeyecek ve kısa süreli olarak geride kaldıktan sonra yine en önde olan siz olacaksınız. Adım adım ilerleyip iyi noktalara gelmektir.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

5243