Rüya tabiri ara

Rüyada Köpek Kurtarmak

Mayıs 8, 2019 - Okuma süresi: 2 dakika

Rüyada köpek kurtardığını görmek beklenmedik bir anda yakın bir kimseye yapılacak yardıma delalet eder.Rüyada köpek kurtardığını gören kişi işlerinde başarılı sıkıntılardan uzak ve maddi durumu iyi bir kimse ile tabir olunur. Bu rüya akıllı davranan, bir işe başlamadan önce tartıp düşünen planlarını iyi yapıp iyi analiz eden ve darda kalan bir kişiye yardım eli uzatan yardımsever biri ile tabir olunur. Rüyada köpeği ölümden kurtarmak çevresinde gıpta ile gösterilen ve şans talih yönünden avantajlı olan kişiye işaret eder.

Rüyada köpek kurtarmak kişinin akrabaları ve yakın çevresinde saygınlığının artacağına beraberinde olan kişiler ile güleceğine maddi külfetinin azalacağına sıkıntılar kurtulup refaha ereceğine işaret eder.

Rüyasında bir köpeği kurtardığını gören kimse maddi durumunda yükselme borçlarından kurtulma ile de tabir olunur. Geçici hastalığından kurtulup şifa bulmaya da delalet eder. Her kim rüyasında bir köpeğe yardım edip onu kurtardığını ve köpeğin kendisine karşı yaklaştığını görürse o kişi yaptığı bir iyiliğin karşılığını fazlasıyla alacağına da delalet eder.

Rüyada köpek görmek; şunlarla tabir olunur: Soysuz düşman, tamahkar biri, davranışları çirkin alim veya hademe, gammaz, dedikoducu ve cahil adam.
Bazı tabircilere göre, rüyada siyah köpeğin uluduğunu görmek; humma hastalığına delalet eder. Bu, bir kısım yorumcu tarafından tecrübe edilmiş rüyalardandır.

Bir köpeği, başka bir köpeğin üzerine saldığını gören, düşmanını defetmek için, başka düşmanını ona musallat eder. Köpeğe ekmek verdiğini görenin, rızkı bol olur. Uyumakta olan bir köpeği başının altına yastık gibi koyan, ehemmiyetsiz ve zararsız bir düşmana itimat eder. Köpek sütü, korku, endişe ve düşmanla tartışmaktır. Köpeğin kendinden kaçtığını görenin düşmanı kaçar.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

3091