Rüya tabiri ara

Rüyada Köpek Kovalamak

Nisan 19, 2019 - Okuma süresi: 3 dakika

Rüyada köpek kovalamak tabirini yapabilmek için öncelikle rüyada görülen köpek ne anlama gelir ona bakmak gerekir. Rüyada köpek görülmesi kişinin zevkine ve sefa sürmeye düşkün bir kimse olduğunu gösterir. Bu rüyadaki köpek, Cafer-i Sadaka göre de alçak şahsiyete sahip bir kişi, tamahkar özellikte çirkin bir hizmetçi olarak yorumlanır. Bugün piyasalarda rüyaların yorumlarına dair bilgiler içeren bir çok kitap bulunmaktadır. Dikkat edilecek nokta kitabı yazan kişinin rüya yorumlama konusunda araştırmalar yapan bir kişilik olmasıdır.

Köpek kovalamak farklı şekillerdeki anlamlarda yorumlanabilir çünkü rüyadaki ana simge olan köpek farklı ifadeler içeren tabirlerin yapılmasına yol açabilmektedir. Rüyada köpek kovalamak bu nedenle görülen köpeğin sahip olduğu fiziksel özelliklerine ve durumuna göre farklı anlamlara gelebilmektedir. Örneğin rüyada köpek kovalamak şeklindeki rüyadaki köpeğin beyaz renkli olması yada siyah renkli olması gibi. Bu tür detaylar üzerinde durmadan önce rüyada köpek kovalamak ana hatları ile tabiri verilecektir.

Bu rüya genel anlamda hayırlı bir anlam taşımaz. Köpeğin kovalanması tartıştığınız yada mücadele verdiğiniz düşmanınızın hakkınızda iyi olmayan düşüncelerine delalet şeklinde yorumlanmaktadır. Rüyada köpek kovalamak bu tanımlardan hariç olarak rüyada görülen köpeğin sadakatsizlik ve belayı simgelemesi nedeniyle düşmanlarınızla kavgaya işaret şeklinde de yorumlanabilir. Kısık sesle havlayan köpek zararsız olarak değerlendirilir ancak bu havlama çevrenizde var olan ve size karşı düşmanca fikirler besleyen kişilerin varlığına işaret olarak yorumlanır.

Rüyada köpek kovalamak tabiri edilirken görülen köpeğin bazı özelliklerinin dikkate alınması gerektiği belirtilmişti. Eğer köpek tek başına ise ve kişiye zarar vermiyorsa olumlu olarak da yorumlanabilir ancak köpeğin ısırması yada sürekli olarak havlaması şer olarak yorumlanabilmektedir.
Köpek tek başına değil de sürü olarak görülmüşse o zaman köpek sürüsü kavgaya ve gelecek olan belaya işaret olarak yorumlanmaktadır. Rüyada köpek kovalamak rüyasındaki köpek sürüsü daima kötülüğe işaret olarak yorumlanır. Rüyada köpek kovalamak tabiri yapılırken rüyada görülen köpeğin durumuna dikkat edilmelidir, mesela görülen köpeğin dişi olması ve yavrusunu emzirmesi hayra yorumlanır.

Yolda gider iken bir köpek değilde bir kaç köpeğin saldırısına uğrayıp sonunda rüyada köpek kovalamak evindeki kimselerin kendisini kötü karşılayacaklarını gösterir. Rüyada köpek kovalamak kötü yapılan karşılama sonrasında o kişileri söylediği şeylere inandıracağına işaret kabul edilir. Rüyada köpek kovalamak dışında köpeklerle birlikte havlayan kişinin amacına ulaşacağına yorumlanır. Rüyada köpek kovalamak ve öldürmek o kişinin düşmanına karşı üstünlük sağlayacağına işaret kabul edilir. Rüyada ev köpeği görülmesi rüyada köpek kovalamaktan ziyade evdeki düşmana işaret olarak yorumlanır. Çoban köpeği görülmesi rüyayı görenin mülk sahibi olacağına işarettir. Rüyada köpek kovalamak haricinde köpeğin yanına gelerek elini yalaması düşmanlarının yola geleceklerini ve onun üstünlüğünü kabul edeceklerine işaret olarak yorumlanır.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

1316