Rüya tabiri ara

Cover Image

Rüyada Köpek Görmek (İslami)

Nisan 1, 2017 - Okuma süresi: 3 dakika

Rüyada köpek görmek farklı şekilde yorumlanabildiğinden dolay öncelikle görülen rüyayı bütünü ile yorumlamak önemlidir. Köpek kimi rüyalar için güç ve kuvvet anlamı taşırken kimi rüyalarda azılı bir düşmana işaret eder.

Bunun yanı sıra köpek tembel erkek ya da güzel olmayan bir eş sahibi olma gibi anlamlara da gelebilmektedir.

Rüyada görülen köpeğin cinsi hatta rengi bile önemlidir. Bu nedenle rüyayı iyi yorumlayabilmek için köpeğin ne şekilde görüldüğünü bilmek gerekir.

Rüyada saldırgan bir köpek görmek düşmana işaret eder. Vahşi ve saldırgan bu köpek sizi ısırıyor ise bu durumda düşman tarafından bir kötülüğe uğrayabilirsiniz.

Rüyada Köpek Saldırması

Rüyada köpek ya da köpeklerin saldırdığını gören kişi düşmanları tarafından büyük tehlike altındadır. Kişi düşman sahibi olduğunu bilmekte ve bu düşman tarafından tehdit edilmektedir.

Köpeğin saldırması ve bunun sonucunda ısırması kişiye gelebilecek bir iftirayı da işaret eder. Düşmanları rüya sahibine bilerek zarar vermeye çalışmakta ve sonunda amacına ulaşmaktadır.

Fakat eğer köpeğin ısırdığı yerde kan görülür ise rüya boşa çıkacak ve kişi zarar görmeyecektir.

Rüyada saldıran köpeğin salyalarının bulaşması ise düşman tarafından edilen bir lafın size geleceğini ve bu laf yüzünden üzüntü yaşayacağınızı işaret eder.

Rüyada Köpeğe Dönüşmek

Rüya sahibi kendini bir anda köpeğe dönüşmüş olarak görüyor ise bu durum kişinin huylarına işaret eder.

Rüya sahibi maddi kazanç ya da mevki nedeni ile çevresindeki kişileri düşük görmeye başlamış ve kibirlenmiştir.

Rüya sahibi bu huyları nedeni ile yakın dostlarını kaybedebilir ve çevresinde dedikodulara neden olabilir.

Rüyada Kaçan Köpek

Rüyada sizden korkup kaçan bir köpek görmeniz düşmanlarınızın sizden hızla uzaklaşacağını ve size zarar verecek cesareti bulamayacağını ifade eder.

Sizi sevmeyen ve size düşmanlık besleyen kişiler size yaklaşamayacak ve uzak duracaktır.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

695