Rüya tabiri ara

Rüyada Köpek Gezdirmek

Rüyada köpek gezdirmek yeni iş girişimlerine ya da iyi dostlarla gerçekleştirilecek olan anlaşmalara bu yapılacak olan işlerden elde edilecek hayırlı paralara, sosyal ortamlarda sevilen bir birey olmaya ve tatlı dilli bir eşe sahip olmaya yorumlanır....

Rüyada köpek gezdirmek yeni iş girişimlerine ya da iyi dostlarla gerçekleştirilecek olan anlaşmalara bu yapılacak olan işlerden elde edilecek hayırlı paralara, sosyal ortamlarda sevilen bir birey olmaya ve tatlı dilli bir eşe sahip olmaya yorumlanır. Bayanlar içinse kendilerine bir ömür boyu sadık kalacak, ne isterlerse yerine getirecek, kibar ve iyi huylu bir eşe sahip olmaya ve her zaman el üstünde tutulmaya işaret eder. Lüks, konforlu, bir hayatın yorumu olan rüya güvenilir arkadaşlara sahip olmanın, hayatta şansın hep yüzünüze güleceğini ve aileler içinde her zaman iyi ilişkiler kurmanın işaretidir. Rüyada büyük bir köpek gezdirdiğini gören kişi iş yaşantısında örnek alınacak birine ve bu kimseden gelecek bir teklife yorumlanmaktadır. Küçük bir süs köpeğini gezdirdiğini gören kimseler ise şatafat içinde geçecek, gamsız bir hayata dalalet eder. Av köpeği gezdirdiğini görenler ise rakiplerini ve rüyada tasma ile köpek gezdirmek iş yaşantısındaki düşmanlarını alt edeceğinin göstergesidir.

Rüyada birden fazla köpek gezdirmek ise, gövde gösterisi yapmak anlamına gelen bu rüya, kolay kolay yıkılmayacak olan hayatını sağlam temeller üzerine inşa ederek herkesi kıskandıracağını ve rüyayı gören kişinin mevcut gücünün arttığı iş hayatında düşmanlarına gözdağı vereceğine yorulur.

Aile içindeki tüm dizginleri eline alan rüya sahibinin söz sahibi olacağı pek çok karar alacağına, saygı göreceği gibi itibarı ile de sosyal hayatta isim yapacağına tabir edilmektedir.

Rüyada başıboş köpekler gezdirmek ise, başıboş, sahipsiz sokak köpeklerini gezdirdiğini gören kimse gerek sevap işleneceğine, gerek de hayat boyu pek çok insana önderlik edecek olan rüya sahibinin, insanlığı ve vicdanı ile herkese örnek olacağına işaret eder. Yoksulun ya da gariban bir kimsenin yanında olan bir iş adamı olunacağına, kişinin darlık yüzü görmeden yapılan her işte emeklerinin karşılığını gani gani alacak olan insanı belirtir.

Rüyada köpek gezdiren birini görmek psikolojik yorumu ise, Kişinin ilişkilerinde sadakate önem verdiğine, sezgilerinin güçlü olduğuna ve aşk hayatında gözü kara biri olduğuna dalalet eder. Rüya sahibi sevdiği insanlar için her şeyi çekinmeden yaparak vefalı ve vicdanlı biri olduğunu, değerlerine sıkı sıkıya tutunduğunu da işaret eder.