Rüya tabiri ara

Rüyada Köpek Eti Yemek

Mart 26, 2019 - Okuma süresi: 4 dakika

Rüyada köpek eti yemek düşmanlarına ve kendisini çekemeyen kişilere karşı galip gelmeye beklediği bir işin olumlu sonuçlanacağına sıkıntılarının bitip işlerinin yoluna gireceğine işaret eder. Bu rüya helal olmayan bir kazanç anlamına gelir. Sıkıntılar içinde iken eline geçecek haram bir mala veya paraya delalet eder. Rüyada köpek eti gören kişi yapacağı veya geçmiş zamanda yaptığı bir eylem olay davranış veya sözden ötürü duyacağı vicdan azabına delalet etmektedir. Rüyasında köpek eti gören kişinin yakın çevresinden birinin başının çok ağrıyacağına sıkıntıya düşeceğine ve bu zor durumda iken rüya sahibinin yardım eli uzatarak bu kişiyi içinde bulunduğu meşakkatli ve sıkıntılı halinden kurtaracağına refaha ve rahata eriştireceğine de delalet etmektedir.

Köpek eti yemek, bir düşmanlık sonucu galibiyete, olaylarda haklılık payının ortaya çıkmasına, büyük mutluluklara erişilebilir olmaya, güzel günlerin geleceğine, iş ve aile ortamında olumlu gelişmelerle karşılaşılmaya, yapılan kötülüklerin boşa çıkacağına, maddi imkansızlıkların sona ereceğine, kendisine düşmanlık edenlerin pişmanlığına,sosyal hayattaki arkadaşlarının düşmanlığında onları bozguna uğratacağına, maddi kayıpların geri geleceğine, huzursuz ortamın dağılacağına delalet eder.

Bazı rüya yorumcularına göre Rüyada Köpek eti görmek boşanacağına memleketinden uzakta gurbette öleceğine bedensel olarak zayıf düşeceğine sorun ve sahtekarlık içeren bir durumla karşılaşıp bundan ötürü sıkıntılı zamanlar geçireceğine delalet edilir. Bu rüya arkadaşların arasında kırgınlık küslük ve hatta kavgaya kadar uzanan durumlarla yüz yüze gelineceğine işaret edilir. Rüya genel anlamda olumsuz gibi görünse de aslında mala bolluk berekete işlerinin yolunda gideceğine servet sahibi olmaya ve itibar görmeye geçinin rahat olacağına çevresinde saygınlık kazanıp ihtiyaç sahiplerine yardım eli uzatacak kadar durumunun iyi olacağına ve yüksek makamlı bir iş sahibi olmaya da delalet eder..

Rüyada çiğ köpek eti yemek: rüya sahibinin düşmanlarının maddi sıkıntılar çekeceğine, yapılan kötülüklerin yasal olarak rüya sahibi tarafından olumlu gelişeceğine, derin üzüntülerin yaşandığı günlerin yakın zamanda son bulacağına, istenmeyen ilişkilerin güzel sonuçlanacağına delalet eder.

Rüyada pişmiş köpek eti yemek : rüya sahibine maddi ve manevi zarar veren kişi, kişiler ve kurumların yasal mercilere şikayetine ve bu şikayetlerin rüya sahibine avantaj sağlamasına, olaylardan sıkıntısız bir şekilde kurtulmaya delalet eder. Bir başka rüya tabiri olarak rüyada pişmiş köpek eti yemek evde bolluk, bereket ve esenliğe delalet eder.

Rüyada kedi-köpek eti yediğini, aldığını görmek, düşmanlarının diş bilediğini, zarar vermeye çalıştıklarını, arkadan konuştuklarını, aile içi huzuru bozmak için dedikodu yaptıklarına delalet eder. Bu rüyayı gören genç kız ise etrafında kendisiyle ilgilenen kişiden zarar göreceğine, ailesi ve sevdikleri tarafından haksızlığa uğradığı konuda feraha ereceğine delalet eder, erkek ise iş hayatında ki rakiplerine üstünlük sağlayacağına, yeni gireceği işten kazanç sağlayacağına delalet eder. Rüya sahibi hamile bir kadın ise: evladına sağlıkla kavuşacağına delalet eder.

Rüyada köpek eti ile birlikte köpek sütü içmek; korku ve endişeye, kısa süreli olaylardan dolayı baş ağrısına delalet eder. Saldıran bir köpeğin etini koparıp yemek; düşmanların saldırmak üzere olduklarına, belirli bir plan içinde olup maddi zararlar vermek istediklerine delalet eder. Rüyada dişi köpeğin etini yemek düşmanlarının kadın olduklarına. Erkek köpek eti yemek düşmanların erkek olduğuna delalet eder. Rüyada erkek köpek yediğini görmek bir başka rüya tabircilerine göre hayırlı bir evliliğe, güzel bir evliliğe delalet eder.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

16978