Rüya tabiri ara

Rüyada Konuşma Görmek

Ocak 27, 2017 - Okuma süresi: 2 dakika

Rüyada konuşma görmek; iletişim, sosyal uyum ve kendini ifade etmek ile ilgilidir. Rüyada görülen konuşmanın normal akustik seviyesine göre olumlu mesajlar içerir. Ancak konuşmalar sert ve tartışma boyutlarına varıyor ise gerçek hayatta da tatsız konuşmalar yapacağınıza uyarı olabilir. Rüyada başkalarının konuşmalarını garip bir dilde duymak ise başkalarını anlamakta epey zorlandığınızı veya anlaşmazlığa düşeceğiniz bir sosyal arenayı çağrıştırır.

Rüyada Akraba ile Konuşma Görmek

Rüyadaki akrabalardan herhangi biri ile konuşma keyifsiz mevzulardan ise zaman içindeki muhtemel endişeler için bir işarettir. Bu endişeler mutlaka sizin veya akrabalarınızın durumu ile ilgili olamayabilir. Ortak tanıdıkların sağlığı veya kişisel işlerinizdeki dedikodular da olabilir.

Rüyada Yüksek Sesle Konuşma Görmek

Haksız yere suçlanacağınıza ve canınızın sıkılacağına yorumlanır. Gerçek hayatınızda istemeden düşebileceğiniz olumsuz durumlara bir ikaz rüyası olabilir.

Rüyada Ölü ile Konuşma Görmek

Rüyada ölü ile konuşmak; bazen geçmişinizdeki iyi veya kötü düşünce ve davranışlarınız için kendi iç görünüz ve kendinizi sorgulamanızdır. Yeni bir hayata başlangıç veya manevi evrim olarak değerlendirilir.
Rüyada konuşma görmek; kiminle, nerede, nasıl gerçekleştiğine göre ayrı değerlendirilmelidir. Bir konuşmanın tepkisi de daha iyi bir yorum getirir. Konuştuğunuzdan daha kuvvetli bir tepki gelirse, bu iletişim konusunda daha iyi sonuç almak için güçlü bir isteklilik simgesidir. Bu açıdan rüyanın hatırlayabildiğiniz tüm detaylarının anlamlarına ayrı ayrı bakarak kendi yaşam biçimi ve karakterinize göre yorumlamanız daha isabetli olacaktır.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

4488

Rüya Sitesi Linkleri