Rüya tabiri ara

Rüyada Konuşan Yılan Görmek

Mart 6, 2019 - Okuma süresi: 3 dakika

Rüyada konuşan yılan görmek genelde görülen yılan rüyaları insanlar tarafından her zaman iyi bir şeklide algılanmaz fakat unutmamak gerekir ki neye inanırsan o olur ve bu rüyalarda da bu şeklide devam eder o yüzden gördüğümüz rüyaları her zaman hayra yormakta fayda vardır ki şer bile olsa rüyamız hayır olsun.Rüyada konuşan yılan sevmek; genelde barış sembolüdür. Rüya sahibinin çevresiyle barışık birisi olduğunu, küs yada dargın olduğu birisi varsa en kısa zamanda konuşarak barışacağına işaret sayılır.

Rüyada konuşan yılan görmek ve öldürmek ; İş yerinde rüya sahibini çekemeyen insanlar olduğununa fakat rüya sahibinin temiz kalbi ve tatlı dili sayesinde herkesin elinin kolunun bağlandığına ve kimsenin zarar veremeyeceğinin habercisidir. Bazı yorumculara göre de rüyada görülen konuşan yılan rüya sahibinin düşman bildiği kimseler ile anlaşma yapacağına ve bu işin sonunda kayba uğrayacağına üzüntüye ve kedere işaret olarak sayılır. Rüyada görülen konuşan yılanın rengi ve cinsi de rüya yorumunda oldukça önemlidir.

Yılan sarı renkte ise; Rüya sahibini çekemeyen kişiler olduğuna fakat bu insanların zararsız, kendi halinde kişiler olduklarına rüya sahibine pek bir zarar veremeyeceklerine işaret sayılır.

Yılan kırmızı yada siyah renkte ise; Rüya sahibinin etrafında çok kötü niyetli kişiler olduğunun, rüya sahibinin bu düşmanların varlığından haberdar olduğunu, bu kişilerle uzlaşmaya varmaya çalışacağını fakat bu konuda yinede onlara çok fazla güvenmemesi gerektiğinin habercisidir.

Yılan pembe renk ise; Tamamen zararsız fesat insanların varlığına yorumlanır. Rüyada pembe yılan gören kişiler genelde zararsız kişiler olup rüya sahibini hem sevip hemde arkasından konuşan kişilerin varlığının habercisidir. Yinede dikkatli olunmalı küçük şey mide bulandırır diye düşünerek rüya sahibinin her zaman temkinli davranması gerekmektedir.

Rüya sahibinin düşmanı yada düşmanları ile sürekli irtibat halinde olduğuna bu konuda dikkatli olması gerektiğine arada bir kırgınlık varsa en kısa zamanda düzeleceğine işarettir. Genel anlama bakılacak olursa insanlar rüyalarında yılan gördükleri zaman çok korkarlar ve üzülürler. Sabah uyanıldığında yaşanan ruh halinin de göz önünde bulundurulması gerekir. Kişi mutlu ise rüyayı hayra, sıkıntılı uyandıysa eğer yine hayra yorup Allah’a dua etmesi gerekir.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

724