Rüya tabiri ara

Rüyada Konuşan Köpek Görmek

Aralık 25, 2018 - Okuma süresi: ~1 dakika

Rüyada Konuşan Köpek Görmek kişinin kendisinden saklanan bir sırrın ortaya çıkacağı anlamına gelir. Onunla sohbet ettiğini görmek, yalnızlık duygusuna işaret eder. Bazen de saklanan duyguları anlatır.Sevgi, ilgi ve ödül beklentileri ile daha kolay yönlendirildiği için, dışardan gösterilecek ilgiye, başkalarının yönlendirmesine olan bağı anlatır.

Bunun bir diğer anlamı da yakın çevrenize ve dost bildiğiniz kişilere dikkat etmeniz gerektiğidir. Bir konuda yanlış yönlendirilmiş veya dikkatiniz dağılmış olabilir.Köpek eril enerjidir. Hareketlidir, hareketlendirir, mevcut enerjiyi aktif eder. Sahibini harekete geçirir ve eyleme davet eder.

Sahibinin davranışlarını taklit ettiği içindir ki, rüyada köpek görmek, gerçek yaşamda kontrol etmeniz veya dikkate almanız gereken bir konuya vurgu yapabilir.

Rüyada bir köpeğe kıyafet giydirdiğini görmek, kişinin kendinde bulunan bazı kusurlarını veya olumsuz alışkanlıklarını gizlemeye çalıştığı anlamına gelir.Bazen de sadakat, ilgi ve sevgi beklentisi içinde olmayı, bu konuda yaşanacak hayal kırıklığına da işaret eder.Rüyada köpek tarafından korunduğunu görmek, irade gösterdiğin alanlar da kendini koruduğuna veya seni seven dostların tarafından korunduğun anlamına gelebilir.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

3609