Rüya tabiri ara

Cover Image

Rüyada Komşu Görmek Ve Evine Gitmek Ne Anlama Gelir?

Şubat 21, 2017 - Okuma süresi: 2 dakika

Kişinin rüyasında komşusunu görmesi haksız suçlamalara maruz kalacağı ve bu konuda canının çok sıkılacağı anlamına gelir. Rüyasında komşusunu gören kişi başkası tarafından haksızlığa uğrayacağı ve haksızlık nedeni ile o kişi ile ağız dalaşına gireceği ve münakaşa edeceği anlamına geliyor. Aynı zamanda rüyasında komşu gören kişi arkasından gıybet edileceği ve bu gıybet nedeni ile çok sorunlar yaşayacağı anlamına geliyor.

Rüyasında hayırlı işler yapan iyi niyetli komşu görmek kişinin karşısına hayırlı işlerin çıkacağına delalet eder.

Rüyada görülen komşu rüyayı gören kişinin çevresindekilere her zaman iyilik yapan haksızlığa uğrayana destek veren ve düşkün insanlara yardım eli uzatan bir insan olmasına rağmen kendisini çekemeyenler tarafından arkasından birçok çetrefilli işler döneceğine işaret eder.

Rüyada Komşu Evine Gitmek

Kişi rüyasında komşusunun evine gidiyorsa evine davet edilen ve komşusuna giden kişinin çevresi tarafından sevilen ve çevresi tarafından dürüst olarak bilinen kişi olduğu anlamına gelir.

Bu kişi aynı zamanda devlet kapısında bir işe girmesi için sürekli olarak telkin edilmektedir.

Rüyada Komşu İle Kavga Etmek

Kişi rüyasında komşusu ile kavga ediyorsa bu rüyayı gören kişi ya oturduğu evden memnun değildir ya da evi ile ilgili hoşnutsuz olduğu durumlar vardır ve evini taşımak zorunda kalabileceğine işaret eder.

Rüyada Arkadaş Görmek

Rüyada arkadaşını gören kişi için bu rüya çok hayırlı bir rüyadır. Bu rüya kişinin meslek hayatı ile ilgili olumlu gelişmelerin olacağını gösterir. Aynı zamanda hali hazırda işi olan kişilerin ise işlerinin açılacağı, hayırlı kazançlar elde edeceğine işaret eder.