Rüya tabiri ara

Cover Image

Rüyada Köle Görmek

Kasım 18, 2014 - Okuma süresi: ~1 dakika

Kişi rüyada kendisini bir kimsenin kölesi olduğunu gör­se, ve kendisini köle eden kişiyi de tamsa, o kimseden bir yardım göreceğine işarettir. Bazen de, rüya sahibinin borç alacağına (borçlanacağına) işaret olarak yorumlanmıştır.

Hür olan bir kimsenin rüyada birine köle olduğunu görmesi, şahsiyet ve kimliğini rencide edecek bir şekilde borçlanmaya, sırlarına vakıf birinin şerrinden dolayı onun isteklerine boyun eğmeye; üzüntü ve kedere, içinde bulunduğu şartların esiri olmaya işârettir.

Köle olmak, Allah’a (c.c.) gerçek anlamda kullukyapmaya ve hayra nâil olmaya da işâret eder.

Bir kimse rüyada kendisini düşmanının kölesi olduğunu görse, o kimseyi düşmanı kahr ve perişan eder.

Rüyada köle olmak, üzüntü ve kederdir. Satıldığını gören kimse, sıkıntı çeker. Ancak kendisini satın alan kadın ise, o zaman o kimseye satıldığı para miktarı bir ikram yapılır. Kocası olmayan bir kadın rüyada cariye olduğunu görse, evlenir. Kocası olan bir kadın kendisini sattığını görse, kocasıyla araları açılır. Bir kimse rüyada kendisini düşmanının kölesi olduğunu görse, o kimseyi düşmanı kahır ve perişan eder.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

1352