Rüya tabiri ara

Cover Image

Rüyada Kola Görmek Almak Ve İçmek Ne Anlama Gelir?

Ağustos 2, 2017 - Okuma süresi: 2 dakika

Rüyada kola görmek , rüya sahibinin zihnini meşgul eden bir konu üzerine birisinden güzel haber alacağına ve bu haber ile çok ferahlayacağına işaret eder.

Rüyada görülen kola genellikle hem hayra hem de iyiye yorumlanan bir rüyadır.

Kişi sıkıntılardan kurtulup feraha kavuşacağına , kısa süre içerisinde beklemediği bir yerden müjdeli haber alıp mutlu olacağına , çok gizli olan görüşmelere katılacağına delalet eder.

Rüyada Buzlu Kola Görmek

Rüyada buzlu kolay gördüyseniz , kendi bileğiniz ile ekmek parası kazanacağınıza , hiçbir zaman harama bulaşmayacağınıza , fesatlık düşünmeyeceğinize ve helal yoldan ekmek parası kazanarak hem huzurlu hem de mutlu olacağınıza işaret eder.

Rüyada Kola İçtiğini Görmek

Rüyada kola içtiğinizi gördüyseniz , kendinizi yakın zaman içerisinde hem zenginleştireceğinize hem de güzelleştireceğinize yorulur.

Bunun yanı sıra olumlu ve hayırlı olaylarla karşı karşıya kalacağınıza , kendinizi geliştirmek için karşınıza fırsatların çıkacağına ve yeni çalışmalara girip yeni yerler göreceğinize alamet eder.

Rüyada Kola Almak

Rüyada kola aldığınızı gördüyseniz , hem malınızın hem de mülkünüzün üzerine daha fazla kazanç elde edeceğinize , üstüne eklemiş olduğunuz bu kazanç ile kocaman bir servete sahip olacağınıza ,

işinizde istikrarlı olduğunuz için her zaman başarılı olacağınıza ve mevki olarak yüksek yerlere gelip herkes tarafından saygınlık kazanacağınıza delalet eder.