Rüya tabiri ara

Rüyada Kol Saati Görmek İslami Yorumu

Eylül 5, 2017 - Okuma süresi: 2 dakika

Rüyada kol saati görmek , hayatla ilgili bazı planlar yapacağınıza , bu planlara uyacağınıza ve sorumluluk sahibi olacağınıza işaret eder.

Rüyada görülen kol saati genel olarak zaman anlamına gelir.

Eğer rüyayı gören kişi zamanı çok iyi bir şekilde değerlendirirse o zaman kazançlı çıkar.

Fakat değerlendiremezse o zaman bazı fırsatları kaçırmış olur.

Rüya sahibi her anı dopdolu yaşayacağına , yapmış olduğunuz şeylerden dolayı pişman olmayacağına , çok dakik birisi olduğuna ve vermiş olduğu sözleri yerine getireceğine yorulur.

Rüyada kol saatinin çalışmadığını gördüyseniz , zamanın kıymetini hiç bilmediğinize , birçok işinizi erteleyerek ihmal edeceğinize , sorumluluklarınızı bir türlü yerine getirmeyeceğinize ve bu yüzden hem para hem de saygınlığınızı kaybedeceğinize alamet eder.

Böylelikle kişi maddi olarak büyük sıkıntı içerisine girer.

Rüyada kol saati takmak ne anlama gelir?

Rüyada kol saati taktığınızı gördüyseniz , gerçek yaşam da dakik , düzenli , sorumluluk sahibi birisi olduğunuza,

her işinizi planlayıp ona göre yaptığınıza ve iş konusunda çok başarılı birisi olduğunuz için çevrenizdeki insanların size saygı duyacağına ve sorumluluklarınızı hiçbir zaman aksatmayacağınıza işaret eder.

Rüyada duvar saati görmek ne demek?

Rüyada duvar saati görmek genel olarak iyiye ve hayra yorumlanır.

Rüyayı gören kişi işlerini hiç aksatmayacağına , zamanı çok iyi kullanacağına ve dileklerinin gerçekleşeceğine alamet eder.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

4453

Rüya Sitesi Linkleri