Rüya tabiri ara

Rüyada Köfte Yemek

Ocak 27, 2017 - Okuma süresi: 2 dakika

Rüyada köfte yemek, rüyayı gören kişinin etrafında bulunana kişilere çok güvendiğine ve güvendiği kişilerin hiçbir sebep yokken ihanet edeceğine, rüya sahibinin deyim yerindeyse sırtından vurulacağına, güvendiği dağlara kar yağacağına tabir edilir. Bu ihanet sebebi ile de rüya sahibinin çok strese ve sıkıntıya gireceğine, bu sıkıntının onu hasta dahi edebileceğine delalet edip, insanlarda n uzaklaşmaya da yorumlanır.

Rüyada Köfte Ekmek Yediğini Görmek

Rüyada köfte ekmek yediğini görmek, rüyayı gören kişinin kalbini kırdığı ve onu çok incittiği bir kimseye karşı hatasının farkına vararak düzeltmek için elinden geleni yapacağına, onun kalbini alacağına delalet eder. Böylelikle değer verdiği kişi ile eskisi gibi olacaklarına tabir ediliyor.

Rüyada İçli Köfte Yediğini Görmek

Rüyada içli köfte yediğini görmek, rüyayı gören kişinin sıkıntılarının ve sorunlarının yakın zamanda çözüme ulaşacağına, feraha ereceğine, mutlu olacağına delalet eder. Rüyayı gören kişinin yakın zamanda güzel haberler alacağına, onu mutlu edecek olan olaylar yaşayacağına tabir edilir. Rüya sahibinin aynı zamanda iş hayatına da yorumlanıyor. İş hayatında yeni fırsatları yakalayarak kazanç elde edeceğine tabir olunur.

Rüyada Çiğ Köfte Yediğini Görmek

Rüyada çiğ köfte yediğini görmek, rüyayı gören kişinin yakın zamanda karşılaşacağı bir kişiden çok etkileneceğine delalet eder. Rüyayı gören kişinin mutlu bir yaşam süreceğine, güzel ve sağlıklı bir ilişki yaşayacağına ve güzel birlikteliği sayesinde oldukça rahatta erip, huzurlu olacağına delalet eder.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

3175

Rüya Sitesi Linkleri