Rüya tabiri ara

Rüyada Kocayı Hamile Görmek

Rüyada kocayı hamile görmek rüyayı gören kişinin medeni durumuna göre, yaşının genç yada geçkin olmasına ve kişinin kültür yapısına göre farklı yorumlanabilmektedir.Rüya yorumcuları genellikle bu tür rüyaların kötü rüyalar olduğunu söylemektedirler....

Rüyada kocayı hamile görmek rüyayı gören kişinin medeni durumuna göre, yaşının genç yada geçkin olmasına ve kişinin kültür yapısına göre farklı yorumlanabilmektedir.Rüya yorumcuları genellikle bu tür rüyaların kötü rüyalar olduğunu söylemektedirler. Bu tür rüyaların dedikodu ve fesatlık olarak tasvir etmektedirler. Yakın bir gelecekte çok iyi bir arkadaşınız veya çok iyi bir dostunuz ile aranızın bozulacağına işaret eder. Aynı zamanda yakın zamanlarda birinin boş yere sizin günahınızı alacağına da işaret eder.

Rüyada kocayı hamile görmek, rüyayı gören kişinin, çalışan bir kimse ise iş hayatında çok büyük farklılıklar, güzel gelişmeler olacağına işaret eder. Kişi eğer okuyorsa eğitim durumunda yeni gelişmeler olacağına ve o kişinin bu gelişmelerden çok memnun kalacağına işaret eder.

Uzun zamandan beri aile hayatında yaşanan sorunların, sıkıntıların son bulacağına işarettir. Yine kişinin çalışma hayatında yaşadığı sıkıntılarının biteceğine, büyük başarılar kazanılmasına, daha üst mevkilere terfi edeceğine, çok hayırlı işlere girişeceğine işarettir. Bununla beraber yaşanan sorunların, üzüntülerin, kederlerin son bulacağına ve mutluluğa dönüşeceğine alamet eder.Rüyada kocanın hamile olması bazı durumlarda meslek sahibi ise hiç kimsenin yapamadığı şeyleri yapmaya, bilgili, alim insan için ilminin fazla olmasına işarettir.

Kocanız hamile olduğunu biliyor ve bundan mutluluk duyuyorsa iyi bir haber alacağına, ilerde bir mirasla karşılaşacağına, yoksulluk para sıkıntısı, evsizlik gibi büyük sıkıntılardan uzak olacağına delalet eder. Birey bir işte çalışıyorsa yakın bir zamanda yeni girişimlere gireceği iş değişikliği yapacağı hatta şehir dışına çıkacağına işarettir. En yakın çevresinden yani ailesinden ayrıysa ailesiyle ilgili mutlu bir haber alacağına işarettir. Ailesi yanındaysa yeni birisiyle tanışacağının ve evlilik yolunda emin adımlar atılacağına işarettir.

Kişi eğer ki evliyse ciddi anlamda eşinin hamile kalacağına veya hamile olduğuna işarettir. Kişinin çocukları varsa çocuklarının ilerde iyi yerlere ulaşacaklarına işarettir. Çocuklarının varlık ve sıkıntısız bir hayatla karşılaşacaklarına işarettir. Birey eğer ki tahsilliyse derecesini yükselteceğine, herhangi bir okulla bağlantısı yoksa bir bağlantıya gireceğine işarettir.