Rüya tabiri ara

Rüyada Kocanın Evlendiğini Görmek

Mart 21, 2019 - Okuma süresi: 3 dakika

Rüyada kocanın evlendiğini görmek; kişi eğer ki kocası ile ciddi bir tartışma yaşamış ise bu tartışmayı daha fazla uzatmaması gerektiğine dair bir işarettir. Kişinin kendi kocasının evlendiğini görmesi bilinçaltından kaynaklı bir aldatma sorunu da olabilir. Kişinin kendine güveninin olmadığına kişinin eşine ve kendisine daha fazla güvenmesi gerektiğinin büyük bir işarettir. Kişi rüyasında kocasının evlendiğini görüyor ise eşine ve çocuklarına daha fazla özen göstermesi gerektiği ne delalettir. Rüyada kocasının evlendiğini görmek,en kişi bu durumdan rahatsız değilse eşiyle arasında ciddi sorunların olduğuna işarettir.

Rüyada kocasının evlendiğini görmek kişinin Kocası Ölmüş İse; o kişiye duyulan özlemi de belirtir. Kişinin gerçek hayatta kocası ölmüş ise yeni bir ilişkiye başlaması gerektiğini eşinin bunu isteyeceğine işarettir. Kişinin çocukları varsa çocuklarına daha fazla özen göstermesi gerektiğine işaret eder.
Kişi rüyasında ölmüş kocasının evlendiğini görüyor fakat kocasının üstünde gelinlik olduğunu görürse bu ilişkiden pişman olduğu anlamına gelmektedir. Kişinin kocası kendisini aldatıyor ise, kişinin bu durumdan kurtulamayacağına kocasının ileride o kadın ile daha ciddi bir şekilde kimseden saklamadan görüşeceğine işaret eder. Kocasını gelinlik giymiş bir şekilde evlendiğini gören kişinin yakın çevresinden bir bebek haberi alacağını işaret eder. Rüyada kocasının evlendiğini gören kişinin kocasının evlendiğini görmesi aldatılmaktan korktuğuna,eşini kaybetmemek için elinde gelen bütün fedakarlığı yaptığına işaret eder. Kişinin çocukları var ise çocukları ilse ilgili yakın zamanda bir sorun yaşanacağına işaret eder.

Rüyada kocanın başkasıyla evlendiğini görmek gören kişi bekar ise yakın bir zamanda evlilik yolunda ilerleyeceğine işaret eder. Kişinin rüyasında evli olmadığı halde kocasını evlenirken görüyorsa bu kişinin gördüğü insanla eğlenebileceği anlamına gelir. Kişi bekar ve evlenmek istiyor ise yakın çevresinden birisi yeni bir kişiyle onu tanıştıracağına işaret eder. Kişi eşinden ayrılmış ise bu ilişkinin yeniden canlandırabileceğinin bir habercisidir.

Rüyada kocasının evlendiğini gören kişi rüyasında boşandığı kocasını görüyor ise kişinin eşiyle uzun yıllar mutlu bir şekilde yaşayacağına işarettir. Kişi rüyasında kocasını beyaz bir gelinlik ile görüyorsa kişinin evliliğinin güzel olacağına, uzun yıllar para sıkıntısı çekmeden bir hayat yaşayacağına, bolluk ve zenginlik içersin de hayat sürdüreceğine işaret eder. Rüyada kocasının evlendiğini gören kişi bekar ama evlenmeyi düşünmüyor ise, bu fikrinde istikrarlı bir şekilde devam edip kariyeri açısından iyi yerlere ulaşacağının habercisidir.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

976