Rüya tabiri ara

Cover Image

Rüyada Koç Dövüştürmek

Kasım 19, 2014 - Okuma süresi: 2 dakika

Rüyada görülen koç dövüştürmek, ha­yırlı bir rüya değildir. Bir kimsenin rüyada kafa kafaya koç dövüştürdüğünü görmesi, kendilerinde hayır olmayan, fit­ne fesat içinde bulunan bir topluluğa, kargaşa içinde bu­lunan bir gruba ve böyle bir yere gitmeye ve görmeye işaret eder şeklinde yorumlanır demişlerdir.

Rüyada koç dövüştürmek, kavga için hazırlanmaya kötü ahlaklı kimselerin toplantı yerini görmeye işarettir.

Bir kimsenin rüyada arkadaşıyla kafa kafaya dövüşmesi, onlarındır. Rüyada yüz ve vücut üzerinde görülen kir, günahın çokluğuna yorumlanır.

Rüyada koç dövüştürdüğünü görmek, harp ve savaş için hazırlanmaya işârettir.

Bazen koç dövüştürmek, bidat sahibi ve sapık kimselerin toplantı yerini görmeye işâret eder.

Rüyada koç dövüşü görmek, fitneye (karışıklığa ve kargaşa­ya) işaretle yorumlanmıştır.

Bazı yorumcular, kişinin rüyada iki koçu kafa kafaya dövüştürdüğünü veya dövüştüğünü görmesi, soy sopla ifti­har etmeye, sülalesinden geçen büyükleriyle (ölmüşleriyle anne ve babasıyla, atalarıyla) övünmesine veya övündüğü­ne işaret olarak yorumlanmıştır ki, iyi bir rüya değildir.

Bir kimsenin rüyada arkadaşlarıyla tıpkı iki koçun kafa kafaya dövüşmesi gibi dövüştüklerini görmesi, bu arka­daşların her ikisine de gelecek belaya veya aralarında meydana gelecek fitneye, kötülüğe, kargaşaya işaret eder.

 

 

 

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

7034

Rüya Sitesi Linkleri