Rüya tabiri ara

Rüyada Kızlık Diktirmek

Ocak 28, 2019 - Okuma süresi: 3 dakika

Rüyada kızlık diktirmek zamanında yapılan hatalardan ders çıkarmak ve yeniden tekrar etmemek anlamına gelir. Örneğin ilerleyen günlerde alacağınız bazı kararlarda ve yapacağınız seçimlerde geçmişte edindiğiniz tecrübelerden yararlanabilirsiniz. Rüyada kızlık zarı diktirmek bu sayede de benzer hatalar yapmaktan kaçınmış olursunuz. Bazı hataları tekrar etmemek için geçmişte yaşananları göz önünde bulundurmanız faydalı olacaktır.

Rüyada kızlık zarını diktirmek birinin sizden af dilemesine hatasının farkına varmasına yorumlanır. Bu kişi ilişki yaşayarak ayrıldığınız biri olabilir. Ya da sizi kıran bir arkadaşınız olabilir. Ancak size yaptığı haksızlığın farkına vararak telafi etmek isteyebilir.

Rüyada kızlık zarı muayenesi olmak doğru seçimler yapmak ve mesleki alanda da ilerleme göstermeye yorumlanır. Hedeflerinizi değiştirebilir, daha çok hırs yapmanıza neden olacak olaylar yaşanabilir.

Rüyada kızlık zarının kanadığını görmek gizlediğiniz duyguların açığa çıkmasına yorumlanır. Sürekli içinize attığınız dertleriniz varsa sonunda çözüm bulabilir, iç sıkıntılarınızdan kurtulabilirsiniz. Size sıkıntı veren kişilere karşı da bu durumu dile getirebilirsiniz.

Rüyada kızlık zarından kan gelmemesi gitmek istediğiniz bir yer varsa ilerleyen günlerde gideceğinize yorumlanır. Eğer bir süredir ziyaret etmek istediğiniz kişiler varsa da bu kişiler ile görüşebilir, birlikte hasret giderebilirsiniz.

Rüyada başkasının kızlık zarının bozulduğunu görmek aranızda dargınlık olan biri varsa bu kişinin sizinle barışmak istemesine ve yeniden eski dostluğun başlamasına yorumlanır. Bu kişinin artık hatalarından dolayı pişman olduğunu görebilirsiniz.

Rüyada kızlık zarını diktirmek tanışarak kurulacak bağlantılara ve sosyal çevrenizin artmasına yorumlanır. Yeni tanışacağınız insanlar olabilir ve ilerleyen günlerde bu insanlar sayesinde yeni şans kapıları aralanabilir. Karşılıklı görüşmeler olumlu sonuçlanır.

Rüyada kızlık zarı patlaması görmek yaşanan sorunların bir benzeri ile karşılaşmak ve bu sebeple de yeniden benzer bir ruh hali içerisine girmeye yorumlanır. Geçmişte travmatik bir olay yaşandıysa, benzer bir korku atlatılabilir, endişeleriniz artabilir.

Rüyada kızlığının gitmesi yardım isteyen biri olabilir ve bu kişi aslında bir zamanlar size iyilik yapmış biri olabilir. Bu kişiye vefa borcunuzu ödeyebilirsiniz. Onun size yaptığı iyiliğin karşılığında siz de o kişiyi zor bir durumdan kurtulabilirsiniz.

Rüyada bakire birinin kızlık zarının bozulduğunu görmek borcu olan kişiler için borçlarının bitmesine ve derdi olanların dertlerinden kurtulmalarına yorumlanır. Yapılan hatalardan sonra tövbe edilir. Yine aynı hata yapmaktan kaçınılır. Çıkardığınız bazı dersler gelecek günlerde sizin için faydalı olacaktır.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

3635