Rüya tabiri ara

Rüyada Kızının Sigara İçtiğini Görmek

Mart 19, 2019 - Okuma süresi: 4 dakika

Rüyada kızının sigara içtiğini görmek kişinin yaşadığı zorlukların sonrasında temiz bir kazanç elde edeceği şeklinde yorumlanmaktadır. Genel olarak çekilen cefalardan sonra sıranın sefa sürmeye geldiği şeklinde yorumlanmakta olan bu rüyayı yorumlarken rüyada görülen tüm unsurları da göz önünde bulundurmak gerekir. Farklı şekillerde yorumlanması mümkün olan bu rüyayı yorumlarken pek çok farklı fikrin ortaya çıktığını görebilirsiniz.

Bir kişinin rüyasında kendi kızının sigara içtiğini görmesi bir süredir düşmüş olduğu ümitsizlikten kurtulup sahip olmayı umduğu galibiyete kavuşacağı şeklinde yorumlanabilmektedir.Böyle bir rüyanın kişinin yaşadığı cefalardan ve zorluklardan yılmaması gerektiği ve yakında büyük bir başarı elde edip rahatlama yaşayacağı şeklinde yorumlanması da mümkündür.

Rüyada kızının sigara içtiğini görmek kişinin bir süredir özlemini çektiği huzura erişmesi, yaşadığı zorlukların sonunda ferahlayacağı günlerin geldiği şeklinde yorumlanması mümkün olmaktadır.

Eğer kişinin etrafında kendisine parasal anlamda yük olan bir dostu varsa bu kişiden uzak durması gerektiği şeklinde yorumlanması mümkündür. Eğer size maddi anlamda olmasa bile duygusal anlamda yük olan bir kişi bulunuyorsa bu kişiden de uzak durmanız gerekmektedir. Bu rüyayı gören kişinin daha önce yaptığı pek çok hatadan sonra artık hayırlı bir şeyler yapacağı da düşünülmektedir. Bu rüya kişinin büyük zorluklar yaşamasına rağmen vazgeçmeden gerçekleştirmek için çalıştığı işlerde istediği başarıya en sonunda ulaşabileceği şeklinde yorumlanabilmektedir.

Bunların yanı sıra rüyada kızının sigara içtiğini görmek birkaç hafta içerisinde iyi gelişmeler duyulacağı, kişinin birinden yardım alarak istediği gibi bir hayata kavuşacağı, temiz kazanç elde edeceği şeklinde yorumlanması da mümkündür. Bu rüya sıkıntılar yaşansa da temiz bir kazanç elde edileceği, daha iyi bir hayata kavuşacağı ve bundan sonra huzurlu ve ferah günler geçireceğine de işaret edebilmektedir.

Rüyada sigara almak; rüyayı gören kişinin hayatında meydana gelecek olan güzel değişikliklere ve yeni adımlara işaret eder. Rüyasında sigara aldığını gören kişinin bir çok isteği yerine gelir. Tüm hayalleri gerçekleşir. Bazı alimlere göre rüyada sigara görmek sıkıntılı günler geçirmeye delalet eder. Kişinin etrafında kendisine faydalı olmayan ve kötülük yapmak isteyen kişiler olduğunu anlatır.

Rüyada sigara dumanı görmek; pek iyiye yorulmayan rüyalardan biridir. Rüyayı gören kişinin sıkıntı yaşamasına delalet eder. Rüyada sigara dumanı görmek bazen boş işler yapmak ve kişinin kendisine faydalı olmayan emellerine, faydasız ilme işaret etmektedir.

Rüyada sigara paketi görmek; bolluk anlamına gelir. Aynı zamanda bu rüya zengin ve güçlü birine delalet eder. Bazı yorumcular ise rüyada görülen sigara paketini haram mal ve haksız kazanca yorar.

Rüyada bir sürü sigara içtiğini görmek; tanımadığınız kişilerden gelebilecek olan zarar anlamını taşır. Hiç umulmadık bir yerden yardım görmek manasına da gelir.

Rüyada sigara sardığını görmek; sigara saran kişinin aile hayatında ya da iş yaşamında karşılaşacağı bazı sorunlardan dolayı çok mutsuz olacağı bir dönem geçireğini anlatır. Rüya sahibinin kendisinden kaynaklanan bazı olaylardan dolayı canınız sıkılabileceğini anlatır.

Rüyada sigara izmariti görmek; can sıkıcı olayların göstergesidir. Rüya sahibinin istemeden de olsa bazı olumsuz olayların içerisinde yer alacağına işaret eder. Ayrıca kişinin yaptığı işlerde başarıya ulaşmak için zamana ihtiyacı olduğunu da anlatır.

Rüyada sigara söndürmek; yanlış yolda olduğunu fark ederek hatadan dönmek anlamına gelir.

Rüyada yanmamış sigara görmek; henüz gerçekleşmemiş olayların habercisidir. Olumsuz sonuçlanacak girişimlere de delalet eden yanmamış sigara yaşanamamış ya da kavuşulamamış aşk anlamına da gelir.