Rüya tabiri ara

Rüyada Kızının Öldüğünü Görmek

Nisan 17, 2017 - Okuma süresi: 2 dakika

Rüyada kızının öldüğünü görmek, rüyayı gören kişinin iş yaşamı içinde veya aile hayatı içinde bazı adımlar atacağına fakat attığı bu adımların ters tepmesinin yanı sıra daha kötü olaylar sebebiyet vereceğine delalet eder. Rüya sahibinin oldukça sıkıntılı bir dönem yaşayacağına ve zorlukla ile mücadele etme durumunda kalacağına da tabir edilir. Rüyayı gören kişinin kötü insanlar ile muhatap olmak durumunda kalmasına da yorumlanıyor.

Rüyada Kızının Öldüğünü Duymak

Rüyada kızının öldüğünü duymak, rüyayı gören kişinin yaşadığı bazı kötü olaylar sebebi ile son derece sıkıntı yaşadığına ve bu sıkıntılar sebebi ile iş ve de aile hayatında ve aynı zamanda sosyal yaşamdan soğuma ve uzaklaşma yaşadığına delalet eder. Rüyayı gören kişinin yaşadığı ya da yaşayacağı bu olaylar ya da haberler soncunda oldukça ümitsiz bir duruma düşerek, son derece mutsuz bir hayattı seçeceğine ve depresyona gireceğine delalet eder.

Rüyada Kızının Ölüm Haberini Aldığını Görmek

Rüyada kızının ölüm haberini aldığını görmek, rüyayı gören kişinin iş hayatında ya da aile hayatı içinde yaşadığı bazı sorunlar ya da kafasına akılan bazı sıkıntılar için çözümler bulacağına ve bu çözümler sayesinde rahat bir nefes alacağına delalet eder. Rüya sahibinin iş yaşamında büyük kazanç elde edeceği işlere atılım yapacağına ve son derece karlı işlere imza atacağına da yorumlanıyor.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

61

Rüya Sitesi Linkleri