Rüya tabiri ara

Rüyada Kızılcık Yemek

Ocak 10, 2020 - Okuma süresi: 4 dakika

Rüyada kızılcık yemek rüya sahibinin işini göreceği kadar bir gelirinin olmasına, küçük bir sermaye olarak kabul edilmesine rağmen girdiği işte kendisine hayır getirmesine tabir edilir. Yeni atılımlar anlamına gelir. Kişinin küçük bir girişimci olarak adım attığı ticaret hayatından umduğundan da fazlasını elde etmesi ile tabir edilir. Ferahlamaya ve rahatlamaya delalete eder. Bazen de rengine göre yorumlanır. Kırmızı renk kızılcık hayra, henüz kızarmamış olan kızılcıksa musibete yorumlanır.

Rüyada Kızılcık Yemek; Rüya sahibinin yaklaşan mutlu dolu günlere, hoşsohbet arkadaşa, kısa zamanda haber veren mutlu edici değişimlere ve yakında alacağı sevindirici bir habere işarettir. Bu rüya zorlu koşullar sonrasında kavuştuğu zafere delalet eder.

Rüyada Kızılcık Toplamak; Bu rüyayı gören bir kimse güzel bir kısmet bulur demişlerdir. Bu rüyayı gören kişiler genellikle bekardır. Kişinin iyi huylu ve sevecen bir insan olduğuna rivayet edilir. Rüya sahibi, bu kişi ile ciddi bir ilişkinin ardından mutluluğa giden adımları atar. Şayet rüya sahibi evli ise, eşinin karakteri bakımından zamanla rahatsız edici huylarının değişeceğine yorumlanır.

Rüyada Kızılcık Şerbeti; Rüya sahibinin kısa zamanda mal varlığı içerisinde olacağına, her kim rüyasında kızılcık şerbeti içer ise, şifa ve huzur içerisinde ömür sürmeye demişlerdir. Ruhen temizlenmeyi de ifade eder. Rüya sahibinin tek başına elde ettiği tabir edilir.

Rüyada Kızılcık İkram Etmek; Rüyada kızılcık ikram ettiğini gören kişinin kısmeti yönünde sevinç ve mutluluğa işaret eder. İşlerinin rast gideceğine ve dertlerinin biteceği yönünde tabir edilir. Rüya sahibi için hayatta her türlü duyguyu yaşaması demektir.

Rüyada Kızılcık Yemek
Rüyasında kızılcık yediğini gören kişi, zor atlatacağı ve kendisine bir ömür gibi gelecek kadar zorlu günler geçirecek demektir. Rüya sahibi için kötü günlerin yaklaştığı anlamına gelir. Can sıkıcı ve moral bozucu olayların yaşanacağına işaret eder.

Rüyada Kızılcık Toplamak
Rüyada kızılcık toplamak da sıkıntıya delalet eder. Bir süre aksiliklerin üst üste geleceği, işlerin ve evdeki huzurun bozulacağı, bu nedenle de rüya sahibinin mutsuz olacağı anlamına gelir. Rüyada kızılcık topladığını gören kişi maddi anlamda güç kaybedecek bu nedenle de hem alım gücünü hem de ödeme olanaklarını kaybederek zorluğa düşecektir.

Rüyada Kızılcık Şerbeti İçmek
Rüyada kızılcık şerbeti içen kişi hem çok cefakâr hem de hayattaki acılara karşı çok metindir. Rüya sahibi gözyaşını kimseye göstermeyen, her şeyi içine atan, günlerce boğazından bir lokma ekmek geçmese bile sanki az önce kebap yemiş gibi görünebilecek kimse olarak tasvir edilir.

Rüyada Kızılcık Reçeli Görmek
Rüyada kızılcık reçeli görmek, mutluluğa çok az kaldığı anlamına gelir. Rüya sahibinin içine düştüğü zor durumdan kurtulması için pek çok fırsat yakalayacağı bir dönem geliyor demektir. Rüya sahibi için fırsat dönemi geliyor demek yanlış olmaz. Borçların, hastalıkların ve sıkıntıların biteceği, kişinin artık yüzünün güleceği şeklinde yorumlanır.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

4685

Rüya Sitesi Linkleri