Rüya tabiri ara

Rüyada Kız Bebek Görmek

Kasım 24, 2016 - Okuma süresi: 2 dakika

Rüyada kız bebek görmek berekettir. Rüya sahibinin işlerinin yolunda gideceği, maddi olarak yaşadığı sıkıntılarının sona ereceği ve kişinin rahat edeceğine delalet eder. Rüyada görülen kız bebeğinin kucağa alınması ise verilmiş kararların, yapılan işlerin hayırla sonuçlanacağı manasına gelir. Hamile bir kişinin rüyasında kız bebek görmesi doğacak bebeğin erkek olacağına işaret eder.

Rüyada Kız Bebek Doğurmak

Rüyada kız bebek doğurmak kazanılacak başarıya işaret eder. Kişinin uzun zamandır hayalini kurduğu bir konuda elde edeceği başarılara, iş hayatında ilerleyeceğine, alacağı mevkiye, maddi anlamda kendisini rahatlatacak kadar ileriye taşıyacağına delalet eder.

Rüyada Kız Bebek Emzirmek

Rüyada kız bebek emzirmek kişinin çevresinden zarar göreceğine bu nedenle dikkatli olması gerektiğine işaret eder. Bazılarına göre bu rüya kişinin tebrik edileceğine, takdir alacağı işler yapacağına işaret eder. Kişinin hayatında yaşanacak olumlu gelişmelere ve yaşamının en parlak dönemini yaşayacağına, mutlu haberler alacağına, maddi açıdan rahatlığa, bolluğa ve berekete, hanedeki huzura da tabir edilir.

Rüyada Bebek Görmek

Rüyada bebek görmek, bebek mutluluk ve sevinç kaynağı olduğundan haneye gelecek mutluluğa işaret eder. Ayrıca bu rüya kişinin hayatının yolunda gideceğine, şanslı bir dönemde olacağına bu sebeple girişilen işlerde başarılı olunacağını haber verir. Rüya sahibinin aklındaki fikirleri iyi değerlendirmesi ve içgüdülerine kulak vermesi gerekir. Bazılarına göre rüyada bebek görmek, iyi haberler geleceğine işarettir.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

2247