Rüya tabiri ara

Rüyada Kız Bebek Emzirmek

Şubat 20, 2019 - Okuma süresi: 3 dakika

Rüyada kız bebek emzirmek; kadının duygusal anlamda korunmaya, güvenlik ihtiyacına semboldür. Emzirmek; bir kadın için anne olmak, çocuğunu beslemek ve bu yol ile harika bir duygusal bağ oluşturmak, meme de kadının sevgi, yetiştirme ve de cinsellik ifadesidir. Rüyada görülen kız bebeğin emzirilmesi de karşı cins tarafından sevilmek, ilgi görmek isteklerinin göstergesidir.

Rüyada kız bebek emzirmek; cinsel pasiflik, tevazu, verici ve yumuşak karakter, tefekkür, sabır gibi pasif duygu sürümü nitelikleridir. Ancak temel düzeyde birçok şey anlamına gelebilir. Kız bebek emzirmek; kökeninde yaşama bağlılığın, neşenin, var olmanın güzellikleri gibi pozitif duyguların nihai uzantılarıdır. Çocuksuz kadınların sıklıkla gördüğü bu rüya; doğurma içgüdüsüne de tekabül eder.

Rüyada Kız Çocuk Emzirmek

Kadın rüya gören için emzirdiği kendi çocuğu ise maneviyatınızın gücüne, aile içerisinde mutluluk ve güven duygularının mükemmel olduğuna, rüyada başka birinin çocuğu emziriliyor ise yakın akraba çocuklarından birisi için karşılık beklenmeden verilecek bir para veya mala işaret eder. Erkeklerin çok nadir gördüğü bu rüya; cinsel isteklerinin yoğunluğu olarak açıklanır.

Rüyada Kız Bebek Emzirememek

Rüyada kucağında bir kız bebek tuttuğunu, emzirmek istediğini ancak memesinden süt gelmediğini ya da bebeğin kabullenmediğini görmek; sevmek ve sevilmek istediği halde duygusal anlamda kalbine göre birini bulamamaya, hayatı paylaşacak kadar kimseye güven duyamamaya, huzursuzluğa işaret eder. Bazen de bu rüya gaddarlığa, yaptıklarınızdan pişmanlığa, yeterince şefkatli olmamaya yorumlanır.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

2519