Rüya tabiri ara

Cover Image

Rüyada Kıyma Görmek İslami Analizi

Ağustos 2, 2017 - Okuma süresi: 2 dakika

Rüyada kıyma görmek , kıymanın görüntüsüne ve şekline göre farklı bir şekilde yorumlanır.

Eğer rüyada taze çekilmiş ve güzel kıyma gördüyseniz o zaman güzel işlere gireceğinize , güzel kararlar alacağınıza ve işlerinizin artık yolunda gideceğine işaret eder.

Bunun yanı sıra işleriniz iyiye gittiği için yüksek miktarda kazanç elde edeceğinize ve hastaysanız kısa zaman içerisinde şifa bulacağınıza yorulur.

Eğer rüyada görmüş olduğunuz kıymanın görüntüsü pek iyi değilse o zaman hoşunuza gitmeyecek sorunlarla karşılaşacağınıza , beklemediğiniz bir kişi tarafından yarı yolda bırakılacağınıza ve kandırılacağınıza alamet eder.

Kişi bu dönemde iş hayatıyla ilgili bir sıkıntıya girebilir.

Rüyada güzel kıyma görmek , güzel bir habere , çirkin kıyma ise ; kötü haberlere delalet eder. Yani rüyada görmüş olduğunuz kıymanın görüntüsü çok önemlidir.

Rüyada Kıyma Almak

Rüyada kıyma satın aldığınızı gördüyseniz o zaman gerçek yaşam da büyük bir yatırım yapacağınıza , güzel kazançlar elde edeceğinize ve bu yapacağınız yatırımlar ile çok iyi yerlere geleceğinize işaret eder.

Almış olduğunuz kıymanın görüntüsü çok iyi değilse o zaman iş hayatınızda sorunlar yaşayacağınıza , alacağınız kararlar ile maddi olarak büyük kayıplar yaşayacağınıza ve bu nedenle ailevi hayatınızda olumsuzluklarla karşılaşacağınıza yorulur.

Alacağınız kararlar sağlık durumunuzu çok yakından etkilemektedir.

Eğer atacağınız adımlara dikkat ederseniz o zaman iyi sonuçlar alırsınız fakat sağlam adımlar atmazsanız o zaman kötü sonuçlar alırsınız.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

4948

Rüya Sitesi Linkleri