Rüya tabiri ara

Rüyada Kivi Yemek

Aralık 5, 2018 - Okuma süresi: 5 dakika

Rüyada kivi yemek gören kimsenin, iş hayatında çok iyi ve hayırlı işlere imza atacağına, çok büyük kazanç sahibi olacağına, bu kazançlar sayesinde yeni ve çok daha farklı işlerle uğraşarak büyük başarılar ve çok büyük miktarda paralar kazanmaya devam edeceğine, sonrasında kazandığı paraların büyük bir kısmını hayır işlerinde kullanacağına, aç kalmış insanlara yemek, açıkta kalmış insanlara ev ve yolda kalmış insanlara yatacak yer vermek için kullanacağına ve bu neden ile çok büyük hayır duaları alarak, Allah’ın (c.c) sevdiği kulları arasına gireceğine işaret eder.

Rüyada kivi görmek rüya sahibinin iş yaşamında ortaya koyacağı büyük ve çok başarılı projeler sayesinde çok iyi mevkilere ulaşacağına, hayırlı kazançlar elde edeceğine, yeni yetişen kişilere örnek olarak gösterileceğine, her yaptığı işten bir yenilikler oluşturacağına ve sorunların çözümü için kendisine danışılarak, çevresi tarafından saygınlık görüleceğine delalet eder. Ayrıca fakir kişi için zengin olmaya, zengin kişi için malına mal katıp, daha da zengin olmaya, bekar kişi için evlenmeye, hasta kişi için iyileşmeye işaret eder. Kivi yenildiğini görmek, mutluluğun simgesidir ve sevinç, saadet, hayır ve bereket, hayırlı rızk, hayırlı iş ve iyiliğe yorulur. Mmevsiminde kivi yemek, kısmete işaret eder.

Rüyada mevsimi dışında kivi yemek ise, daha önce elde edilememiş bir şeyin elde edileceğine delalet eder. Rüyada tatlı ve olgunlaşmış kivi yemek, helal mala, ekşi ve daha tam olgunlaşmamış kivi yemek ise haram mala ve hastalığa delalet eder. Yeşil ve olgunlaşmamış kivi yemek, bir takım kararlar alırken aceleci davranmamak gerektiği şeklinde tabir edilir. Rüyada kivinin kabuğunu soymadan yemek, iş ortamınızdaki saygınlığınız ile ilgili sorun yaşayacağınıza ve bunun sonucunda üzüntü yaşayacağınıza delalet eder. Rüyada kiviyi dilimleyerek yemek, bir kimseye iş konusunda yardımda bulunacağınıza ya da bir işini çözmesinde vesile olacağınıza işaret eder.

Rüyada kiviyi bir başka kişinin elinden yemek, zahmetsiz elde edilen kazanca delalet eder. Eğer kiviyi yediren kişiyi görmüyor tanımıyorsanız, tanımadığınız ya da dikkatinizi çekmeyen bir kişinin sizi para konusunda sıkıntıdan kurtaracağına işarettir. Rüyada farklı renklerde kivi yemek, bereket şeklinde yorumlanır. Fakat siyah ya da koyu renklerde kivi yemek tam tersidir yani para konusunda sıkıntı çekeceğiniz bir dönemdesiniz demektir. Büyük bir kivi yemek, sağlıklı olmaya, küçük kivi yemek ise iş ya da okul sebebi ile sağlığınızın kısa bir süre bozulacağına delalet eder. Rüyada yenilen kivi çok küçük ise kaza sonucunda bir organınızın zedelenmesine, orta boyda bir kivi ise yediğiniz bir yiyecekten ya da çevrenizdeki insanlar tarafından bulaşacak hastalıklara, çok büyük bir kivi ise sağlıklı bir dönemde olduğunuza işaret eder.

Rüyada kivi yediğini görmek, Olumsuz olarak ise; huzur ortamının kaybolması, can sıkıcı durumların ortaya çıkması, istenmeyen kişiler ile konuşmak zorunda kalınması, sıkıntılarla dolu bir yaşam şeklindedir. İslami ve dini anlamı nedir? sorusuna cevap ise; hayatının hayırlı işlerle geçeceği, bolluk ve bereketin eksik olmayacağıdır. Zorlukların ardından gelecek olan rahatlığı, ibadete yoğunluk verileceğini, huzurlu bir yaşantı ve hayırlı bir eş ile evlilik yapılacağını söylemektedir. Bazı rüya alimleri rüyada kivi yemek konusunda birbirlerinden farklı ve ilginç yorumlarda bulunmuştur.

Rüyada kivi suyu içmek, rızkların bol ve verimli olmasına, tüm beklentilerin cevaplanmasını öngörür. Becerikli bir kişinin yardım etmesine, ticari iş kaynaklı sıkıntıya, kötü sorunlarla karşılaşacağı şeklinde yorumlanır.

Rüyada kivi ikram etmek, genel olarak iyiye ve hayra yorulur. Kişinin sıkıntıları aşacağı, hayırlı işler yapacağı, iş hayatında başarıyı yakalayacağını, eş, dost ile güzel sohbetler edeceğini ifade eder.

Rüyada çürük kivi görmek, parasızlık durumunun yaşanması, uzaktan gelecek bir kötü haber anlamındadır. Üzücü olayların yaşanacağına, maddi ve manevi destek alınacağına ve de uzun süre mutsuzluk yaşanılacağına yorulur.

Rüyada kivi toplamak, iş hayatında yükselmeye, saygın bir itibar sahibi olmaya, büyük kazançlar elde edileceğine tabirlenir. Çok sevilen ve sayılan bir kişi olmaya, bütün problemlerin teker teker aşılmasına, bütün işlerin yoluna girmeye başlamasına işaret eder. Hayırlı kişiler ile tanışılacağını, başarıdan başarıya koşulacağını anlatır. Aile ilişkilerinin kusursuz olmasını ve kısa zaman sonra evlilik kapılarının açıldığını göstermektedir.

Rüyada kivi kesmek, parasal anlamda düze çıkılacağını, maddi açıdan gelecek olan yardımların olacağını tabir eder. Edilen duaların kabul olacağını, hayatının mutlu ve huzurlu bir şekilde geçeceğini söylemektedir. Aynı zamanda, bir yerden gelecek olan yüklü miktarda paranın olacağını ve dost muhabbetlerinin de çok keyifli geçeceği anlatılmaktadır.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

5116