Rüya tabiri ara

Rüyada Kısır Yapmak

Ocak 10, 2020 - Okuma süresi: 6 dakika

Rüyada kısır yapmak hane içindeki keyfin, ağız tadının ve mutluluğun yerinde olduğu şeklinde tabir edilir. Rüya sahibinin ailesiyle birlikte afiyette olduğuna delalet eder. Geçim sıkıntısına düşmeden, alım sıkıntısı yaşamadan yani maddi zarara uğramadan geçirilecek olan bir ömre delalet eder. Kişinin neşesinin her daim yerinde olacağı ve büyük sorunlarının olmayacağı anlamına gelir.

Rüyada kısır yaptığını gören kişi en kısa zamanda bir düğün hazırlığı içinde kendisini bulacaktır. Ancak bu düğün bizzat rüya sahibinin olabileceği gibi aile içinden başka bir ferdin düğünü de olabilir.

Rüyada kısır yaptığını görmenin bir diğer manası ise rızık genişliğidir. Rüya sahibi tüm maddi sıkıntılarını aşarak çok daha rahat bir yaşam sürdürmeye başlayacaktır.

Rüyada kişinin kısır yapmak istemesine rağmen bunu bir türlü yapamaması veya karşısına çeşitli engellerin çıktığını görmesi ise akrabalardan gelecek zarar manasında tabir edilmiştir. Bu rüyayı gören kişilerin kendi akrabalarına karşı daha dikkatli ve daha tedbirli olması faydalı olacaktır.

Rüyada Kısır Yemeği Yemek
Rüyada kısır yemeği yemek, tüm zorlukların ve dertlerin bitmesi anlamına gelir. Rüya sahibi çektiği zahmetten kurtulacak, üzüntülü günlerini geride bırakacak ve hayata daha umutlu bakacak demektir. Rüyada kısır yemeği yediğini gören kişiyi, yarınlarda güzel şeyler bekliyordur ve hayat ileride kendisine hem kazançtan hem de mutluluktan yana olabildiğince cömert davranacaktır diye yorumlanır.

Rüyada Kısır Yoğurmak
Rüyada kısır yoğurmak, rüya sahibinin kazancını ve rızkını kolay yollardan çıkardığına işaret eder. Kişi ekmek parasını çıkarmak için çok yıpranmadan, uzun süre mesai harcayıp, uykusuz kalmadan rahat bir şekilde çalışıyor, hakkını da alıyor demektir.

Rüyada Kısır Yapmak
Rüyada kısır yapmak, rüya sahibinin stres atmak ve kafa dağıtmak için kendisini meşgul eden, gönlünü de hoş tutan bazı aktiviteler gerçekleştirmesi ve bir takım organizasyonlara katılarak keyifli saatler geçirmesi şekline tabir edilir.

Rüyada Bulgur Kaynatmak
Rüyada bulgur kaynatmak evde bayram havası yaşatacak bazı gelişmelerin yaşanacağına ve bu sevinçli olayı paylaşmak için kutlama yapılacağına delalet eder. Aynı zamanda işlerin yolunda gitmesi ve kazancın da yerinde olması şeklinde yorumlanır.

Rüyada Bulgur Pilavı Görmek
Rüyada bulgur pilavı görmek, rüya sahibinin hayatta hiçbir zaman işsiz ve ekmeksiz kalmayacağı anlamına gelir. Kişi, ekmeği bol olması dolayısıyla her gün şükreden biridir ve bu sayede hak tarafından açlık veya kıtlıkla cezalandırılmayacağına inanılır.

Rüyada Kısır Yaptığını Görmek
Rüyasında kısır yaptığını gören kişinin yoğun iş temposu olduğu ya da stresli bir dönem geçirdiği şeklinde yorumlanır. Rüya sahibinin biraz kafa dinlemeye ve dinlenmeye ihtiyacı olduğuna işaret eder.

Ayrıca rüyayı gören kişinin yeni arayışlar içinde olduğuna ve hayatını kökten değiştirecek işlerle uğraşacağına işaret eder. Bazı yorumculara göre ise rüyada kısır yapmak, rüya sahibinin kalabalık bir ortama gireceğine ve yeni dostluklar edineceğine işaret eder.

Rüyada Kısır Yediğini Görmek
Rüyada kısır yemek, rüyayı gören kişinin kavuşacağı refahlık şeklinde yorumlanır. Rüya sahibinin hayatının olumlu yönde ilerlediğine ve güzel gelişmeler yaşadığına işaret eder. Rüyayı gören kişinin işi gereği ya da bir aile ziyareti nedeniyle bir yolculuğa çıkmasına ve o yolculuktan hayırlı haberle dönmesine işaret eder. Rüya sahibinin her istediğine kavuşacağı bir dönemde olması şeklinde de yorumlanır.

Rüyada Kısır İkram Ettiğini Görmek
Rüyasında misafir ağırlayıp kısır ikram ettiğini gören kişinin hanesindeki bolluk ve bereketin artacağı şeklinde yorumlanır. Rüya sahibinin cömert ve iyiliksever bir kimse olduğuna işaret eder. Ayrıca rüyayı gören kişinin şansının açık ve kısmetlerinin bol olduğuna işaret eden bir rüya şeklinde de yorumlanır.

Rüyada Kısır Yoğurduğunu Görmek
Rüyayı gören kişinin el becerisinin kuvvetli olduğu şeklinde yorumlanır. Rüya sahibinin iş hayatında başarılı olduğuna işaret eder. Ayrıca rüya sahibinin kazancının bol olduğu ve rahat bir yaşam sürdüğü şeklinde yorumlanır.

Rüyada Kısır Yapmak için Bulgur Islattığını Görmek
Rüyada kısır yapmak için bulgur ıslatmak, rüya sahibinin hanesinde yaşanacak olan mutluluk şeklinde yorumlanır. Rüyayı gören kişinin alacağı bir habere çok sevinmesine ya da haneden birinin düğün hazırlığı yapmaya başlamasına işaret eder. Rüya sahibinin mutluluk gözyaşı dökeceğine işaret eder.

Bazı yorumculara göre ise rüyayı gören kişinin evinde ağırlayacağı kalabalık bir misafire ya da uzun yoldan gelecek olan yatılı misafire işaret eden bir rüya olarak yorumlanır.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

4838