Rüya tabiri ara

Rüyada Kısık Sesle Konuşmak

Haziran 23, 2020 - Okuma süresi: 3 dakika

Rüyada Kısık Sesle Konuşmak rüyayı gören kişinin, uzun zamandır herkesten sakladığı sırlarının düşmanların kulağına gitmesi sonucu kötü günler geçirdiğine, eğer yapılacak her baskıyı ve saldırıyı iyi bir şekilde kontrol ederse bulunduğu mevkiyi ve daha üst mevkileri kazanabileceğine tabir edilir. Ve açıkları ile yanlışlarını arayan insanları kendisinden uzaklaştırırsa artık hiçbir sorunun canını bu kadar sıkmayacağına delalettir. Aynı zamanda, hane halkına yeni bir bireyin katılacağına tabir olunur.

Rüyada Sesinin Gür Çıktığını Duymak

Rüyada sesinin gür çıktığını duyan kişinin, gerek kişiliği gerek yaptığı çalışmalarla insanlar arasında çok iyi biri olarak anıldığına ve daha ileriki zamanlarda daha büyük bir kazanç elde edeceğine delalet edilir.

Rüyada Sesinin Zayıf Çıktığını Duymak

Rüyada sesinin zayıf çıktığını görmek, yapılan işlerde hile, hurda ve üçkağıt çıkmasından ötürü itibarının bozulmasına ve işlerinin bir bir kötülenip yetkililerce yaptığı işin defalarca incelenmesine sebep olur.

Rüyada Alçak Sesle Konuşmak

Rüyada alçak sesle konuşmak, iş hayatında ve sosyal hayatta yaptığı büyük ve başarılı işlere rağmen alçakgönüllü olunduğu için daha çok kişi tarafından destekleneceğine işaret edilir.

Rüyada Yüksek Sesle Konuşmak

Rüyada yüksek sesle konuşmak, rüya sahibinin, yapılan işlerde çalışan ve üreten insanlara acımadığına, dünya malına tamah ettiğine yorumlanır.

Rüyada Boğazının Tıkandığını Görmek

Rüyada boğazının tıkandığını gören kişinin, iş dünyasında yaşayacağı sıkıntı ve parasal sorunların epey uzun bir süre devam edeceğine ve hiçbir zaman bu sıkıntının giderilemeyeceğine işaret eder.

Rüyada İnsan Sesi Duymak

Rüyada insan sesi duyan kişinin çok önemli ve hayati bir konuma getirileceğine ve şimdiye kadar yaptığı başarılı işler sayesinde çok tutulan ve çok sevilen kişinin uzun zamandır daha başka işlerle de ilgilendiğine de işaret eder.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

898

Rüya Sitesi Linkleri