Rüya tabiri ara

Rüyada Kirpik Dökülmesi Yolmak

Mart 22, 2019 - Okuma süresi: 5 dakika

Rüyada kirpik dökülmesi bir türlü hayatta yüzünün gülmediğine ve bu yaşına kadar çok büyük sıkıntılar yaşadığını ama artık yüzünün güleceğine o yaşadığı sıkıntıların bir anda son bulacağına ve çok mutlu bir hayat süreceği şeklinde yorumlanmaktadır. Rüyada kirpik dökülmesi eğer rüya sahibi bekarsa kendi ailesinden yana bir türlü yardım almak istemediği için tek başına yaşadığı ve göğüslediği bu sıkıntıları ailesinin duyması üzerine özellikle aile büyüklerinden göreceği yardım sayesinde daha kolayca sıkıntıları son bulacaktır. Rüyada kirpik yolmak eğer rüya sahibi evliyse o zaman bu sıkıntıları evlilik yüzünden olduğundan ve karısı ile sıkıntılarını da yine aile büyükleri sayesinde son bulacağına işaret etmektedir. Bu rüya çok hayırlı bir rüyadır ve en kısa zamanda sıkıntılar bitecek ve ferah günlere gideceği şeklinde yorumlanmaktadır.

Rüyada kirpik yolmak eğer ki gördüğünüz rüyada kirpikleriniz dökülüyorsa ve gözlerinizde hiç kirpikleriniz kalmıyorsa o zaman bu durum kötü olarak yorumlanmaktadır. Sizin ya da çevrenizde bulunan çok yakın olan bir akrabanızın bir hastalık geçireceğine ve sizin bu durumda çok üzülerek işinizden olacağınıza ve çok zor zamanları yaşayacağınıza işaret etmektedir. Bir rüya sahibinin eğer kendi kirpikleri değil de karşısında konuştuğu kişinin kirpiklerinin döküldüğünü görüyorsa o zaman bir hastalık geçirdiği ya da geçireceği ama bu hastalıktan çok kısa sürede kurtulacağına işaret etmektedir. Eğer rüya sahibi daha önceden kötü denilen bir hastalığa yakalandıysa ve kurtulup tekrar bu hastalığın pençesine düştüyse gene sevdiklerinin desteği ile kurtulacağına sadece moralini çok yüksek tutması gerektiği ve her şeyin Allah’tan geldiğini bilmesi gerekmektedir.

Rüyada kirpik görmek, eğer kendiniz rüyanızda kısa olan kirpiklerinize takma kirpik taktığınızı görürseniz sizin bir sıkıntıdan çok büyük mutluluğa kavuşacağınıza ve özellikle de maddi anlamda çok rahat edeceğiniz şeklinde yorumlanmaktadır. Uzun zamandır beklediğiniz bir haberi alacağınıza ve sizin muradınızın çok kısa bir sürede olacaktır. İşlerinin çok rast gideceğine ve bir anda olumsuzluğa kapılıp da sıkıntı yaşadığı iş yerinde neredeyse kapatma aşamasına geldiğini ama işlerinin bir anda açılacağına ve kendisinin de bu duruma şaşırarak sevineceğine de işaret etmektedir. Evli olan ve eşiyle sorunları olan çiftlerin de bu rüyası sayesinde artık daha alttan almayı öğrenmesi ve bir anda alevlenerek karşısında bulunan hayat arkadaşını kırmaması gerekmektedir.

Rüyada kirpik görmek rüyayı gören kişinin hayatının olumlu yönde değişeceğine, karşısına çıkan fırsatları iyi değerlendirip daha iyi yerlere geleceğine işaret eder. Rüyasında kirpik gören kişi yakın çevresindeki eş, dost ve akrabalarıyla iyi anlaşacağına, çok hayırlı ve güzel davranışlı evlatlara sahip olacağına delalet eder.

Rüyayı gören kişi ileride yaşlandığında güçten yoksun, eli ayağı tutmasa bile evlatları tarafından hep el üstünde tutulacağına, maddi ve manevi yönden hiçbir sorun yaşamayıp huzurlu ve güzel bir hayata sahip olacağına işaret eder. Rüyayı gören kişinin bundan sonraki yaşamında haramdan uzak duracağına ve hayırlı kazançlar elde edeceğine yorulur.

Bir başka rivayete göre de rüyada kirpik görmek, rüyayı gören kişinin geçmişte yaşadığı sıkıntıların son bulup yaşamında güzel olaylar gerçekleşmesine, lakin bu olaylar gerçekleşirken başına küçük kazaların gelebileceğine, bu kazalar sonucunda kişinin kendisini yıpratmaması gerektiğine işaret eder.

Rüyada kirpik dökülmesi, rüyayı gören kişinin karşısındaki kişilere kendini ifade etmekte zorlandığına, karşısındaki kişilerin onu anlamak istemeyeceğini ve rüya sahibinin bu durumdan çok çekip moralini bozacağına işaret eder. Rüya sahibinin moral bozukluğuyla gelen sorgulama isteğiyle inancında da bir azalma olacağına delalet eder.

Bir başka rivayete göre de rüyada kirpik döküldüğünü gören kişi iş hayatında uğrayacağı bir zararla ekonomik kazancında bir azalma gerçekleşeceğine, mal ve mülkünde azalmalar yaşayacağına işaret eder. Rüya sahibi geçmişinde yaşadığı zor dönemleri tekrardan yaşamaya başlayacak ve gelirinin azalmasından dolayı kıt kanaat geçinmek zorunda kalacaktır. Rüya sahibinin bu zor dönemde borçlanacağına, bu borçlar yüzünden yaşayacağı sıkıntılarla aile hayatında eşi ve çocuklarıyla tartışacağına, bu tartışmaların her geçen gün daha da alevlenerek aile içi huzurun bozulacağına işaret eder.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

283