Rüya tabiri ara

Rüyada Kırmızı Halı Görmek

Kasım 24, 2016 - Okuma süresi: 2 dakika

Genel anlamda rüyada kırmızı halı görmek rüya sahibinin doğru bir insan olduğuna, yalandan uzak, adaletli biri olduğuna işarettir. Çevresindeki kişilerin kendisine saygı ve sevgi besledikleri, bu ilişkiler vesilesiyle mutlu bir kimse olacağı rivayet edilir.

Rüyada Kırmızı Halıda Yürümek

Rüyasında kırmızı halıda yürüdüğünü gören kimsenin meslek yaşamında ya da öğrenim hayatında adından bahsettirecek bir üne sahip olacağı, bu vesileyle maddi gelirinin kendisine refah getireceği rivayet edilir.

Rüyada Kırmızı Halı Satın Almak

Meslek hayatında yeni ve farklı bir alana yönelerek başarı elde etmeye delalettir. Rüyada kırmızı halı satın almak hem aile fertlerinin hem de rüya sahibinin yakın arkadaşlarının, rüya sahibi adına çok sevinecekleri yeni gelişmeler ile mutlu olacakları rivayet edilir.

Rüyada Yeşil Halı Görmek

Rüyada yeşil halı görmek maddi gelirin artacağına ve buna bağlı olarak ömür boyunca yoksulluk çekilmeyeceğine delalettir. Rüya sahibinin güzel ahlaklı oluşundan ötürü bu para aynı zamanda huzur ve refahı hanesine getirecektir.

Rüyada Kırmızı Koltuk Görmek

Birbirinden farklı tabirlere sahip olan bir rüyadır. Rüya sahibi evinin içinde kırmızı bir koltuk görmesi hanesi içerisinde bol ve huzurlu muhabbetlere delalettir. Rüyada kırmızı koltuk görmek diğer tabirlere göre ise bir süreliğine terfi almaya, geçici bir işe başlanacağına, geçici bir mal sahipliği olacağına işaret eder. Bu koltuk evde değil de iş yerinde ise mesleğiyle alakalı gelişmelerinin hepsinin hayırlı olacağı rivayet edilir.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

1829