Rüya tabiri ara

Rüyada Kırmızı Gül Görmek

Nisan 17, 2017 - Okuma süresi: 2 dakika

Rüyada kırmızı gül görmek, rüya sahibinin büyük bir mutluluk yaşayacağına, hayatının bir daha eskisi gibi olmayacağına, yaşayacağı heyecanın önceden yaşamış olduklarına benzemeyeceğine, çok kutsal ve yoğun duygular yaşayacağına işaret eder. Bu çok hayırlı bir rüyadır ve rüyayı gören kişinin hayatının en güzel haberini alabileceği şeklinde yorumlanır.

Rüyada Kırmızı Gül Aldığını Görmek

Rüyada kırmızı gül almak, rüyayı gören kişinin amaçlarına erişebileceği, hayatını güzelleştirmek üzere girdiği umutların gerçekleşeceği ve çalışkanlığıyla her istediğini elde edebilen birisi olacağı anlamına da gelir.

Rüyada Kırmızı Gül Buketi Görmek

Rüyada kırmızı gül buketi görmek, rüya sahibinin küçük bir hamleyle çıkacağı bir yoldan büyük gelirler elde edeceğine işaret eder. Kişinin, sahip olduklarını makul bir şekilde kullanarak, kendisine mutluluk getirecek sonuçlara ulaşacağı şeklinde tabir edilir.

Rüyada Kırmızı Gül Hediye Almak

Rüyada kırmızı gül hediye almak, hem iş hem de birliktelik teklifi almaya ve bu iki mutluluğu aynı anda tecrübe etmeye yaşamaya işaret eder.

Rüyada Kırmızı Gül Toplamak

Rüyada kırmızı gül toplamak, rüya sahibinin sosyal hayattan tanıdığı eğlenceli, aklı başında ve hamarat bir hanımla tanışacağı, birlikte iş yapacağı; ve münasip olursa, evlenerek yuva kuracağı şeklinde tabir edilir.

Rüyada Kırmızı Gül Koklamak

Rüyada kırmızı gül koklamak, bu rüyayı gören kişinin, yaşamındaki değişikliklerle, içinde bulunduğu ve çok uzun bir süredir kendisine dert olan olaylardan ve durumlardan kurtulacağı şeklinde tabir edilir.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

517

Rüya Sitesi Linkleri