Rüya tabiri ara

Rüyada Kırmızı Elma Yemek

Nisan 19, 2019 - Okuma süresi: 2 dakika

Rüyada Kırmızı Elma Yemek,rüyayı gören kişi için sonucu hoş olacak işler ile meşguliyete, zorluklardan sonra gelen bolluğa, zahmetle elde edilen mala, kötü günlerin geride kalmasına ve huzura yorumlanmıştır. Bir kimse rüyasında kırmızı elma yediğini görmüş ise gerçek hayatında içerisinde bulunduğu çaresizlikten bir an önce kurtulacağına, sonraki dönemlerde başı dik ve azimle yaşamını idam ettireceğine yorumlanmıştır. Rüyada görülen kırmızı elma, sevince, huzura ve ferah günlere delalet eder.

Rüyasında kırmızı elma dağıttığını gören kişi sorunlarını bir bir çözüme kavuşturacağına, mücadele dolu emek dolu günler yaşayacağına, azim ile savaşıp bu savaşın sonunda galip kişinin kendisi olacağına yorumlanmaktadır. Rüyasında sayılı miktarlarda kırmızı elma gören kişi, dünya malı ve kazancı ile haberdar edilir. Bir kişi rüyasında tanıdığı veya tanımadığı bir kimseden kırmızı elma hediye alsa, kişinin uzun zamandır arzuladığı bir niyeti gerçek olur, diye rivayet edilmiştir.

Bir kişi rüyasında kırmızı elma yediğini görse, kişinin şansının yaver gideceğine, beklediği mutlu günlerin çaba ve azim ile kendisine geleceğine yorumlanmıştır. Rüyada kırmızı elma ağacı gören kimsenin, kısmetinin açık olacağına, girişimlerde bulunup bu girişimlerin başarılı bir şekilde ilerleme kaydedeceğine yorumlanır. Rüyasında kırmızı elma ağacından elma kopardığını gören kişi, müjdeli bir haber alıp, bu haber ile kendisini huzurlu ve güvende hissedeceğine yorumlanır.

Rüyada kırmızı elma satın aldığını gören kimsenin iş hayatı karlı ve bereket dolu geçeceğine yorumlanır. Rüyada satın alınan kırmızı elma, rüya sahibi için yapılacak kazançlı işler ile, gurur duyulacak emek ile yorumlanmıştır. Rüyasında kırmızı tatlı elma yediğini gören kişinin gerçek hayatında karşısına çıkacak olan temiz yüzlü, kendisine yararlı kişiler ile karşılaşacağına yorumlanır. Bir kişi rüyasında mescit içerisinde elma kokladığını görmüş ise bu kişi bekar bay veya bayan ise kişinin hayırlı bir izdivaç yaşayacağına yorumlanır.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

3190