Rüya tabiri ara

Rüyada Kırmızı Araba Kullanmak

Mart 30, 2019 - Okuma süresi: 3 dakika

Rüyada Kırmızı Araba Kullanmak, kırmızı bir arabaya bindiğini görmek işlerinizin iyiye gideceğine ve terfi edeceğinize işarettir. Servislik yapan kırmızı bir arabaya binmek, güzel geçecek ticari amaçlı bir yolculuğa çıkacağınıza işarettir. Kaza yapmış kırmızı bir araba, büyük bir mevki sahibi olmaya; yuvarlanmış kırmızı bir araba, itibarınızın kısa süreli olacağına; kırmızı bir araba altında kaldığını görmek, zenginliğe veya büyük bir mirasa; kırmızı bir arabanın peşinden koştuğunu görmek, uzun süreli işsizliğe yorumlanır.

Rüyasında kırmızı bir araba kullandığını görmek, bulunduğu işte başarılı bir idareci olduğuna; memur veya işçi değil de halktan biri ise, onlar tarafından sevildiğine ve becerikliliği sebebiyle onların hükümet ile olan işlerinde aracılık yapacağına işaret eder. Kırmızı bir arabanın içinde olduğunu görmek, bir suçtan dolayı tutuklanacağına ve sonra suçsuzluğu anlaşılarak tahliye edileceğine işaret eder. Atlı kırmızı bir araba, başarıya gidilecek anlamına gelir. kırmızı normal bir araba ise sıkıntıya işarettir. Kırmızı arabayı kullanmak, kendi hatası yüzünden bir sorunla karşılaşacağı anlamına gelir. Rüyada araba görmek, hayırlı değildir. Rüyada görülen kırmızı at arabası hastalığa, kırmızı el arabası zahmete ve yorgunluğa, kırmızı çocuk arabası sıkıntıya, bebek arabası geçim darlığına yorumlanır.

Bir başka rivayete göre de; Rüyada kırmızı araba görmek, rüya sahibinin geçimi için aldığı tedbire, işaret eder. Bir kişi ağır yük yüklenmiş kırmızı bir arabaya bindiğini ve o arabanın şeklinin binilecek bir şeyden başka bir şekilde olduğunu görürse, üzüntü ve kederin yaşanacağı anlamına gelir. Başka bir anlamı da, rüya sahibinin geçimi için aldığı tedbire, işaret eder. Çünkü araba, birçok şeyden meydana gelir. Çeşitli şeyler yüklenerek bir yerden başka bir yere nakledilmeye de işarettir. Bir kişi rüyada kırmızı bir arabaya bindiğini ve arabanın içinde başka insanlarında olduğunu görürse, rüya sahibinin o kişilere yönetici olmasına veya hayırlı bir evladı olacağına işaret eder. Eğer bu rüyayı yolculuk yapmak arzusunda olan biri görürse, yolculuğundan geri kalmasına ve işinin ağırlaşmasına işaret eder.

Kırmızı araba rüyada ona binen kişi için, arap olmayan bir sultan tarafından gelecek izzet ve yüksekliğe yada erişilecek şerefe işaret eder. Bineceği kırmızı arabaya yapışmış veya onun arkasına düştüğünü gören kişi, sultana uyar ve arabaya yapışarak aldığı güç miktarınca sultandan kuvvet almasına yorumlanır. Kırmızı arabadan indiğini görmek, mevki kaybına, kaza yapmış kırmızı bir araba görmek, kısa süreli bir şerefe nail olmaya, kırmızı arabayı yüklü bir halde görmek ise, yapacağınız işlerle ilgili büyük bir cesaret duyacağınıza işarettir.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

1429