Rüya tabiri ara

Rüyada Kirli Ayak Görmek

Ağustos 28, 2019 - Okuma süresi: 3 dakika

Rüyada kirli ayak görmek pek hayra alamet sayılmaz. Rüya sahibinin içinde bulunduğu yanlışları, atılacak hatalı adımları işaret eder. Kötü amellere, günaha olan yatkınlığa ve insanlara ıstırap vermeye yorumlanan rüya, kişinin İslami kuralları hiçe saydığını, dinini önemsemediği gibi, günahlarından arınmadığını, kötülüğe kapıldığını bildirir. Mevcut işlerde devamlılığın olmayacağını, kazançta bereketsizliği ve kayıpları, maddi açıdan ilerleyen yıllarda büyük problemler yaşanacağını işaret eder. Girilen ortamların tehlikeli olduğuna da dikkat çeken rüya, kişiye dikkat etmemesi halinde yasalarla başının derde gireceğini, hakkında açılan davalar yüzünden memuriyetten atılabileceğini de tabir eder. Kirli ayak arkadan yapılan çirkin konuşmaların, sayısız dedikoduya malzeme olmanın da ifadesidir. İşlerde düzensizliklere, güvenilen kimseleri kaybetmeye ve yanlışlarda ısrar edilmesi halinde yalnız kalmaya da yorumlanır.

Rüyada Kirli Ayakla Eve Girmek

Bilmeden veya istemeyerek de olsa kişinin hanesindeki huzuru bozacak işlere girişeceğini, bekarsa anne ve babasının sözünü dinlemediği, onların yaptığı uyarılara kulak asmadığı için göz göre göre yapacağı hataları ifade eder. Evli kimselerin eşleri ve çocuklarını da etkileyecek olumsuz durumlar yaşayacağını, işteki gerginliklerin yahut kavgaların eve yansıması yüzünden mevcut huzurun bozulacağını tabir eder.

Rüyada Kirli Ayak Yıkamak

Kişi kendi kirli ayağını yıkarsa günahlarından kurtulmak için namaza başlar ve gece gündüz Allah’a yakarır. Doğru yolu bulmak ve hayır işleri yapmak anlamına gelen rüya, aynı zamanda yanlış işlerden, yanlış sözlerden ve günah dolu hareketlerden uzak yaşamak, borçlarını kapatmak, rahata ermek, yeni başlangıçlar yapacak fırsatlar ele geçirmek şeklinde de yorumlanır.

Rüyada Kirli Ayak Görmenin Psikolojik Yorumu

Kişinin toplumsal değerler ve normlar konusunda iç çatışma yaşadığının ifadesidir. Kişiye cazip gelen fakat doğru olmadığını bildiği yollara girmek için istek duyduğuna, nefsiyle sürekli bir mücadele içinde olduğuna yorumlanır. Diğer yandan kirli ayak geçmişten kaynaklanan bir pişmanlığın hala etkisini sürdürdüğünü ve kişinin günlük yaşantısını da etkilemeye devam ettiğini bildirir.

Rüyada Kirli Ayak Görmek sayfası 30/08/2020 18:44:48 tarihinde 18014 numarası ile oluşturulmuştur.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

4955

Rüya Sitesi Linkleri