Rüya tabiri ara

Cover Image

Kırık Yumurta

Haziran 10, 2017 - Okuma süresi: 6 dakika

Rüyada kırık yumurta görmek, uğursuzluk olarak tabir edilen bu rüya kişinin başına gelecek musibetlere yorumlanır. Rüyasında kırık yumurta gören kimsenin maneviyatı çökerek, hayatının her köşesinde kötülükler süre gelir. Bu rüya kişi üzerinde hastalığa, hane içi ayrılıklara, yaşanan maddi sıkıntılara, alacağınız kötü habere işaret edilir. Rüyada kırık yumurta görmek, şansızlık olarak yorumlanıp kişinin girdiği her işte başarısız olacağına, rızk kapılarının kapalı hale gelerek umduğu başarıyı elde edemeyeceğine ifade edilir.

Rüyada Kırık Yumurta Görmek Ne Demek?

Rüyada kırık yumurta görmek, olumsuz olarak anlam içeren kırık yumurta rüyası kişinin yaşayacağı musibetlere ve kötülüklere yorumlanır. Bu rüyayı gören kimseler inancı zayıf, iyiliklerden ve güzelliklerden uzak hayatı amaçsızca yaşayan kimselerdir. Rüyada kırık yumurta görmek, bazen de mutsuz giden birlikteliğe, alınan yanlış kararlara, anlamsız yaşamaya tabir edilir. Bir çok rüya alimlerimiz görülen bu rüya hakkında olumsuz olarak ifade etmiş şeytanı rüya olarak simgelemiştir.

Rüyada Kırık Yumurta Sarısı Görmek

Rüyada kırık yumurta sarısı görmek, kişinin gördüğü yumurta sarısı şekline bakılmaksızın hayır olarak tabir edilip elde edilen bol rızka delalet eder. Rüyasında kırık yumurta sarısı gören kimse hayallerine kavuşarak bulunduğu mevkiden yüksek mertebelere erişir. Bu rüya kişinin başarılarının her daim artarak, hayatının her köşesinde mutlu olacağına, açılan rızk kapılarının kesilmeyerek maddi sıkıntılardan uzak hayat süreceğine yorumlanır.

Rüyada Kırık Yumurta Toplamak

Rüyada kırık yumurta toplamak, hayal kırıklığına, hüsrana, yanlış kararlar almaya yorumlanır. Kişinin rüyasında kırık yumurta topladığını görmesi, beklentilerine kavuşamayarak iş hayatında hüsrana uğrayacağına delalet eder. Bu rüya aynı zaman da yarım kalan işlere, kısmet kapılarının kapanmasına, başarısız süre gelen hayata tabir edilir.

Rüyada Kırık Yumurta Satın Almak

Rüyada kırık yumurta satın almak, sebepsiz suçlamalara maruz kalmaya, düzeninizin bozulmasına, alınan kötü haberlere yorumlanır. Rüyasında kırık yumurta satın alan kimse, iş hayatında yükselmesine engel olacak ona her anlamda zarar vermeye çalışacak kötü niyetli kimselerin oyunlarına gelerek onlardan zarar görür.

Rüyada Kırık Yumurta Kabuğu Görmek

Rüyada kırık yumurta kabuğu görmek, gizli tutulan saklı gerçeklerin açığa çıkarak kişinin manevi olarak rahata ermesine yorumlanır. Kişinin rüyasında kırık yumurta kabuğu görmesi, aynı zaman da haksız elde edilen kazançlarının kişiden fazlasıyla çıkmasına uzatılan ellerin yok olmasına işaret edilir.

Rüyada Çatlak Yumurta Görmek

Rüyada çatlak yumurta görmek, kişinin iş hayatında beklentilerinin umduğu gibi gitmeyerek hüsrana uğrayacağına yorumlanır. Bu rüya örnek olarak çarşıya pirince giderken evde ki bulgurdan olmak deyimini kullanabiliriz. Rüyasında çatlak yumurta gören kimse, hırslarına yenik düşerek elindeki mal varlığının kaybetmenin yanı sıra sevdikleriyle de olan bağlarını koparır.

Rüyada Kırık Yumurta Satmak

Rüyada kırık yumurta satmak, rüya sahibinin alın teri dökerek rızk elde etmek yerine harama ve kolaya kaçmasına, insanların rızklarına göz dikmesine yorumlanır. Bu rüyayı gören kimseler, Allah’ın buyruklarını yok sayan şeytanın  kötülüklerine boyun eğmiş hayatını kötülüklerle sürdüren kimselerdir.

Rüyada Kırık Yumurta Görmek Alimlerin Açıklamaları?

Diyanet Yorumu, rüyada kırık yumurta görmek, dinden uzaklaşmaya, inanç zayıflığına, hayata yönelik güzellikleri görmezden gelerek hayatı amaçsızca yaşamaya yorumlanır. Kişinin rüyasında kırık yumurta görmesi, kısmet kapılarının kapanarak hayatları boyunca mutsuz olarak yaşayacaklarına işaret edilir.

İslami Yorumu, rüyada kırık yumurta görmek, dinden uzaklaşmaya, kötülüklerle süre gelen hayata, uzatılan dost ellerine sırt çevirmeye yorumlanır.

Seyyid Süleyman Yorumu, rüyada kırık yumurta görmek, uğursuzluk olarak tabir edilen bu rüya kişinin başının sıkıntılardan ve kötülüklerden süre gelerek hayatının er köşesinde mutsuz olacağına yorumlanır. Rüyada görülen kırık yumurta sembolü aynı zaman da hane içinde huzurunuzun kaçmasına, yaşama sevincinizin yok olmasına, üzüntüye işaret edilir.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

925